Onko pillunmyynti voimaannuttavaa nykyaikaa?

Kun katsoo Maria Veitolan tv-ohjelmia ja valtamainosmedian uutisointia niin tuntuu tältä. OnlyFans, Dubain seiväsmatkat karvakantiseen jne. niin paheesta on tehty hyve ja siihen kannustetaan media-aivopesun kautta.
1374
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

turha tuota miettiä, ne kel rahaa, tekee mitä lystäävät, me muut ollaan köyhiä ja käteen,

Äänestä
  • Kun istuu pankin päällä, voi toimia kuin rötösherra.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Kun istuu pankin päällä, voi toimia kuin rötösherra.

    Tähän pankkiin aina tunkeudutaan väkisin.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Kun istuu pankin päällä, voi toimia kuin rötösherra.

    ei kateeksi käy, sekin tyttö kenen äiti katsoi tytön porno voihkintaa ja verotkin saa tyttö maksaa

    aika heikkoa aivotoimintaa ku parikympinen

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Kun istuu pankin päällä, voi toimia kuin rötösherra.

    Veitola pois tv ohjelmiensa kanssa. Sontaa varhaiskasvatuksen saaneille lapsille.
    Vai tätäkö opetetaan tulevaa varhaiskasvatuksen ohjelmaan. Sitä saa mitä tilaa. Vastenmielinen ihminen vaiko muu eläinkuntalainen?

    Äänestä

  • 🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒

    💋 ­­N­­­y­m­f­­o­­m­a­a­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17705811C

    🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞

    Äänestä

Maksaisko mulle joku?

Äänestä

Hyvä, jotta suominaisetkin tunnustavat, että naisen tehtävä on lopulta miehen hoivaaminen ja viihdyttäminen, vaikka sitten rahalla.

Äänestä

naiset voi tehdä valinnan yksinelon ja monille jakamisen kanssa
tai elää tasabookkina köyhän perusmiehen kanssa slummissa
sitten vanhemmat kurvaa aina oven eteen kahville kun tekevät tarkistuskäynnin ettei tyttö voi pahoin perusmiehen uhkaavuuden takia

Äänestä
  • Olipas feministinen miesvihamielinen käsitys. Entäs ne perusnaiset, niitäkö ei ole? Nainen aina miestä ylhäisempi?

    Äänestä

Kun ei osaa tehdä mitään järkevää niin voi levitellä vaikka haarojaan.

Äänestä

Aika luokatonta ja outoja arvomaailmoita sisältävää on nykyiset tv. ohjelmat ns. " moninaisuus" = ennen sitä monikulttuurisuus yms.

Yleensä nämä sateenkaaren väreihin sonnustautuneet suvakit näitä outoja ohjelmia toimittelee, juontaa ja pullauttelee ulos.

Mutta ainahan voi valita mitä katsoo, no, ei sekään onnistu kun ohjelmien taso on todella ala-arvoista ja uusinnan, uusinnan, uusintoja tulee valtavan inhottavan mainostulvan saattelemana.

Mainokset tosi typeriä ja niiden esittäjätkin on kuin jostain hoitolaitoksesta karanneita vinkujia ja riekkujia= useimmin täysin karmeaa katsottavaa , mikä saa V- käyrän korkealle normaali ihmiseltä helposti.

Äänestä

mitä ne naiset on en minä tiedä. Saatte pitää ne kaikki

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kun katsoo Maria Veitolan tv-ohjelmia ja valtamainosmedian uutisointia niin tuntuu tältä. OnlyFans, Dubain seiväsmatkat karvakantiseen jne. niin paheesta on tehty hyve ja siihen kannustetaan media-aivopesun kautta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu