Osaako joku laskea?

Olin poissa Suomesta elokuusta 2000 kesäkuuhun 2001 asti. Milloin ne siihen aikaan tulleet jaksot tulee uusintana? Minkä vuoden jaksoja nämä nyt tulevat on?
1274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Viikko 43 23.-27.10.2000 loppui uusinnoissa tänään eli juuri nuo jaksot ovat menossa. Maikkarin sivuilta löytyy lisää tietoa, mm. viikkokuvaukset.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Petra kirjoitti:

Olin poissa Suomesta elokuusta 2000 kesäkuuhun 2001 asti. Milloin ne siihen aikaan tulleet jaksot tulee uusintana? Minkä vuoden jaksoja nämä nyt tulevat on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu