Venäläinen Agentstvo uutisoi Telegramissa, että Venäjän diktaattori Vladimir Putinin Valdain huvilan lähelle on tuotu Pantsir-S1-ilmatorjuntajärjestelmä. Venäläismedia on julkaissut paikallisen asukkaan ottaman kuvan Pantsirista.
Kalsarimyrkyttäjä pelkää selvästi.
PUTIN PELKÄÄ - huvilan lähelle tuotiin Pantsir-ilmatorjuntajärjestelmä
19
75
Vastaukset
- Anonyymi
Puten aika vähenee....
- Anonyymi
🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17716111n
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Taitaa pelätä jo omiaan.
- Anonyymi
No niitä eniten.
- Anonyymi
Tuohan oikein kerjää ohjushyökkäystä ensin dummyjä lopuksi viimeinen niitti.
- Anonyymi
Kysymys on vain siitä, että pelkääkö kalsarimyrkyttäjä enemmän Ukrainan kostoiskua vai omiaan?
- Anonyymi
NATO aseita Putte pelkää , ei Ukrainaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
NATO aseita Putte pelkää , ei Ukrainaa.
Omiaan se pelkää.
- Anonyymi
Ukrainalla ei ole intressejä tulittaa putinin datshaa.
Monella muulla niitä intressejä saattaa löytyäkin.- Anonyymi
Eiköhän se uhka löydy ihan lähipiiristä. Joku vielä verenhimoisempi hurtta, jääpiikillä tai ilman.
Venäjän suurin uhka on aina tullut Kremlistä.
- Anonyymi
Luuletteko että Putte on niin tyhmä että on huvilassaan. Ilmatorjuntapatteriston tarkoitus on antaa kuva että hän on huvilassaan. Tosiasiassa hän on ryöminyt johonkin bunkkeriin Saddamin tapaan.
- Anonyymi
Pietarissa se on viime päivinä lymyillyt katselemassa sähköladoja.
- Anonyymi
Ei siitä ole kyse.
- Anonyymi
Tai sitten ryömii meille hakemaan turvaa.
- Anonyymi
Voi kauheaa! Pääministeri Marin tarvitsee heti lisää turvaa antavia miehiä ympärilleen. On perustettava uusi turvallisuuskomitea johtaa joku Ukrainasta tilattu majuri-kapteeni-luutnantti, jolla on kokemusta turvattomuuden poistamisesta, mutta jolla ei ole poliittista taustaa, ei ainakaan persujen.
- Anonyymi
Miksi Putinin pitäisi pelätä, Sanna Mariinin vierailua pelkäisi kuka tahansa, mutta ei kai Sanna tonne oo menossa?
- Anonyymi
Joku paikallinen käyttää Molotovin koktailia ja Puttinan huvila roihuaa kokkona :)
- Anonyymi
Keneltä olikargilta sekin huvila lienee varastettu ?
- Anonyymi
Varma merkki pelosta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työsuhdepyörän veroetu poistuu
Hallituksen veropoliittisen Riihen uutisia: Mitä ilmeisimmin 1.1.2026 alkaen työsuhdepyörän kuukausiveloitus maksetaan2236945Pakko tulla tänne
jälleen kertomaan kuinka mahtava ja ihmeellinen sekä parhaalla tavalla hämmentävä nainen olet. En ikinä tule kyllästymää401231Fuengirola.fi: Danny avautuu yllättäen ex-rakas Erika Vikmanista: "Sanoisin, että hän on..."
Danny matkasi Aurinkorannikolle Helmi Loukasmäen kanssa. Musiikkineuvoksella on silmää naiskauneudelle ja hänen ex-raka271032- 75891
Katseestasi näin
Silmissäsi syttyi hiljainen tuli, Se ei polttanut, vaan muistutti, että olin ennenkin elänyt sinun rinnallasi, jossain a61837Hävettää muuttaa Haapavedelle.
Joudun töiden vuoksi muuttamaan Haapavedelle, kun työpaikkani siirtyi sinne. Nyt olen joutunut pakkaamaan kamoja toisaal47834Työhuonevähennys poistuu etätyöntekijöiltä
Hyvä. Vituttaa muutenkin etätyöntekijät. Ei se tietokoneen naputtelu mitään työtä ole.93794Toinen kuva mikä susta on jäänyt on
tietynlainen saamattomuus ja laiskuus. Sellaineen narsistinen laiskanpuoleisuus. Palvelkaa ja tehkää.38781Tietenkin täällä
Kunnan kyseenalainen maine kasvaa taas , joku huijannut monen vuoden ajan peltotukia vilpillisin keinoin.14756- 43733