Voxra saa jopa oksentamaan

Anonyymi-ap

2kk 150 voxra käytön jälkeen nostettiin 300:n ja oksettavaa olo on ollu tänä iltana raju eikä mikään ruoka tai juoma pysy edes sisällä. Yritin nostaa 2vko aikaisemmin mutta siirsin aloitusta koska alkoi heti oksettamaan niin paljon. Eli joitain kertoja 300 olen ihan oksentanut, 150 annoksella oli vain oksettava olo ja ruokahaluttomuus.

150 annoksella pahoinvointia oli ekan kuukauden ajan aina välillä, semi lievää kuitenkin ja se meni lopulta ohi. Voxra muuten ollu tosi hyvä lääke, se todella auttaa! Se ei kuitenkaan täysin oireita ja väsymystä vienyt joten se nostettiin 300:n.

Osaako kukaan neuvoa, pitääkö vaan jaksaa yrittää joitain päiviä kunnes pahin menee ohi.
Tämä on 3.päivä ja vasta tänään oksensin, eilen se oli lähellä. Kauan tämä pahoinvointi voi vielä kestää? 150 annoksella pahoinvointi meni kuitenkin lopulta ohi. Tässä pitäisi olla töistä pois tämän takia eikä tiedä miten kauan...Miksi ihmeessä muutenkin ihminen kokee tästä lääkkeestä huonoa oloa.

1

770

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍

      🍑 ­­N­­­y­­m­f­o­­­m­a­a­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17716934J

      🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli

      Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei
      Kauhava
      165
      5974
    2. Ootko rakastunut?

      Kerro pois nyt
      Ikävä
      145
      1645
    3. Onhan sulla nainen parempi mieli

      Nyt? Ainakin toivon niin.
      Ikävä
      113
      1438
    4. Ujosteletko tosissaan vai mitä oikeen

      Himmailet???? Mitä pelkäät?????
      Ikävä
      51
      1220
    5. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      40
      788
    6. Möykkähulluus vaati kuolonuhrin

      Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢
      Kauhava
      26
      781
    7. Älä mies pidä mua pettäjänä

      En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu
      Ikävä
      87
      735
    8. Reeniähororeeniä

      Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?
      Kouvola
      5
      719
    9. Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.

      Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan
      Maailman menoa
      215
      678
    10. Kävit nainen näemmä mun

      Facessa katsomassa....
      Ikävä
      41
      659
    Aihe