Voxra saa jopa oksentamaan

Anonyymi-ap

2kk 150 voxra käytön jälkeen nostettiin 300:n ja oksettavaa olo on ollu tänä iltana raju eikä mikään ruoka tai juoma pysy edes sisällä. Yritin nostaa 2vko aikaisemmin mutta siirsin aloitusta koska alkoi heti oksettamaan niin paljon. Eli joitain kertoja 300 olen ihan oksentanut, 150 annoksella oli vain oksettava olo ja ruokahaluttomuus.

150 annoksella pahoinvointia oli ekan kuukauden ajan aina välillä, semi lievää kuitenkin ja se meni lopulta ohi. Voxra muuten ollu tosi hyvä lääke, se todella auttaa! Se ei kuitenkaan täysin oireita ja väsymystä vienyt joten se nostettiin 300:n.

Osaako kukaan neuvoa, pitääkö vaan jaksaa yrittää joitain päiviä kunnes pahin menee ohi.
Tämä on 3.päivä ja vasta tänään oksensin, eilen se oli lähellä. Kauan tämä pahoinvointi voi vielä kestää? 150 annoksella pahoinvointi meni kuitenkin lopulta ohi. Tässä pitäisi olla töistä pois tämän takia eikä tiedä miten kauan...Miksi ihmeessä muutenkin ihminen kokee tästä lääkkeestä huonoa oloa.

1

775

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍

      🍑 ­­N­­­y­­m­f­o­­­m­a­a­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17716934J

      🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      65
      1463
    2. Perusmuotoiset TV-lähetykset loppu

      Nyt sanoo useiden HD-muotoistenkin kanavien kohdalla äly-TV, ettei kanava ole käytössä, haluatko poistaa sen? Kanavia
      Apua aloittelijalle
      111
      923
    3. No ei sun asunto eikä mikään

      muukaan sussa ole erikoista. 🤣 köyhä 🤣
      Ikävä
      58
      771
    4. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      48
      754
    5. Mitä mietit Honey?

      Kulta nainen ❤️❤️
      Ikävä
      57
      730
    6. Missä kaikessa olet erilainen

      Kuin kaivattusi? Voin itse aloittaa: en ole vegaani kuten hän. Enkä harrasta tietokonepelejä lainkaan.
      Ikävä
      39
      717
    7. Hyvin. Ikävää nainen,

      Että vainoat ja stalkkaat miestäni.onko tarkoituksesi ehkä saada meidät eroamaan?no,siinä et tule onnistumaan
      Ikävä
      71
      691
    8. Linnasuolla poliisi operaatio

      Kamalaa menoa taas meidän ihanassa kaupungissa. https://www.uutisvuoksi.fi/paikalliset/8646060
      Imatra
      26
      679
    9. Katsoin mies itseäni rehellisesti peiliin

      Ja pakko on myöntää, että rupsahtanut olen 😆. Niin se ikä saavuttaa meidät kaikki.
      Ikävä
      41
      667
    10. Uskomaton tekninen vaaliliitto poimii rusinoita pullasta

      Korni näytösesitelmä menossa kaupunginvaltuustossa. Juhlia ei ole kokouksista tiedossa muilla, kuin monipuolue paikalli
      Pyhäjärvi
      68
      662
    Aihe