Nahkatakin hihat on käärittävä ja alettava liennytyshommiin. Muuten ei tule lasta eikä... vaan lähinnä lastalle käyttöä. Ja lapiolle, kun sitä itseään joudutaan lapioimaan tieltä.
Nyt tarvitan taaa Nahkatakkia avaamaan Nato-solmua
6
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Ei oikein pulkka tunnu tällä menolla kulkevan. NATO-hommat jumittuneet ja näiden Varsovan liiton haikailijoiden Venäjä-optio toteutumassa. Pelikuvio meni seuraavasti. Unkari ja Turkki jumittavat, Unkari on hyvä poliisi ja Turkki vaatii sopimuksen. Provokaatiota tekosyynä käyttäen jumitetaan Ruotsin jäsenyys. Nyt tässä tilanteessa ei puutu kuin aseellisen ryhmittymän aikaansaama rajaselkkaus Suomen itärajalla. Venäjä alkaa valvoa jotain kilometrin kaistaletta jossain raja-alueella ja Suomellakaan ei ole mahdollisuutta NATO:n jäseneksi ennen kuin rajariita on ratkaistu. Tällä saadaan myös Stoltenbergin NATO-ura vedettyä alas vessanpöntöstä.
- Anonyymi
Pekalle on saatava militaarisempi imago; nahkahousut, jatsarisaappaat, rähinäremmi ja koppalakki.
Ja sitten Turkkiin neuvottelemaan
Mutta ensin on käytävä Ruotsissa syssämässä vauhtia paikallaan polkevaan suhteeseen.
Pekka antaa naapurille taustatukea ja hyräilee "Minä poljen, sinä ohjaat".
Ja ellei se auta, ummehtunutta ilmapiiriä pitää käydä tuulettamassa siellä Touko Aallon koettelemaslla klubilla.
Täysi rähinä päälle, Pekka, remmin täydeltä! - Anonyymi
Nahkatakkinen tyttö
- Anonyymi
Ja lisäksi kulahtaneet tiukat legginsit esittelemään jauhosannan kamelinvarvasta.
On siinä meillä viralliset masmme edustajat Natoneuvotteluihin joten eipä ihme, että tuloksia ei saada aikaiseksi.
- Anonyymi
Taitaa olla kassalle temätön paikka tavata oikeita valtiomiehiä, miehiä joilla on valtaa.
Femakko Sanna ei pysty oikeaa miestä hurmaamaan, vain homot siihen lankeaa.- Anonyymi
Bi-nylkytystä Eu-parketilla ehdotan kokeiltavaksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sara ja Pyry eronneet?
Pitääkö huhu paikkansa, tietääkö kukaan?Joku kertoi, että olivat tapelleet rajusti Emma gaalan jälkeen ja sen jälkeen Sara poisti Instatililtään kaikk1062759- 1102603
- 1811667
- 1711426
Ikävintä on kokea
Kun toinen lähestyy niin sitä itse vetäytyy. Sitten kun itse lähestyy niin toinen vetäytyy. Vähänkuin magneetit jotka hylkivät toisiaan ja sitä ei ede831292Unelmoitko asunnosta lämpimässä? Haluaisitko muuttaa Suomesta esim. Espanjaan?
Kiinnostaisiko sinua muuttaa pois Suomesta lämpimään? Jos kiinnostaisi, niin muuttaisitko vain talviajaksi vai koko vuodeksi ja millaisia kriteerejä s871067Millaisista tuoksuista miehet pitää?
Tuli tuosta yhdestä aloituksesta mieleen tälläinen. Eli millainen tuoksu saa miehet sekaisin? Onko se karkkikaupan tuoksu, kukkainen tuoksu,mausteinen1091030Oudot kulkijat
Mikäs porukka se on ruennu kylällä ajelemaan tummalla farmari autolla ja pysäytteleevät ihmisiä kadulla. Koittavat repiä kuulemma autoon ja hakkaavat25972Miksi ihmiset ilkeilevät toisilleen anonyymisti?
Ikuisuusaihe, tavallaan, mutta jäin tuota pohtimaan männä yönä. Miksi pitää olla ilkeä mm. palstalla anonyymisti? Miksei voi vain todeta, että olen er183956