Ajattelinpa tänne kirjoittaa vertaistueksi, että kävin tosiaan hiustensiirrossa n 8kk sitten ja 100% tyytyväinen jo tulokseen. Lensin The look klinikan kautta Istanbuliin ja sielä suoritettiin tämä operaatio. Suosittelen kaikille miehille, joita ko asia vaivaa. Saa kysellä toimenpiteestä lisää.
Kesti n 7h (taukojen kera) Ei särkyä, koska oli hyvät lääkitykset. Kiva hotellissa, missä yövyttiin.
Hiustensiirto
Anonyymi-ap
2
370
Vastaukset
- Anonyymi
Moro. Mulle sama operaatio tehtiin noin vuosi sitten samassa paikassa The Lookin kautta. Todella hyvää jälkeä tuli ja en voi muuta kuin suositella!
- Anonyymi
😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17718949s
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 447786
Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/774984Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka593859Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu803797- 983559
- 553193
Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod723166Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint342568IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk2112202- 521678