Huippu virka Marinin kabinettiiin ei mennyt läpi ? . ...?

Höpö,höpö,vaaleihin pitkä aika.Maria, Lii,Sanna kerkii tehdä uskomattomia asioita ennen vaaleja.Alkaa demareilla,vihreillä ja vassareilla loppukiri hillotolpalle,missä voi myös vaalien jälkeen räpistellä,kansan tuomiosta vähät välittämättä.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jospa kyllästyttiin ulkoministeriön Putin mielisiin virkamiehiin !!

Äänestä

Mihin virkaan se Emma yritetään säiliö?

Äänestä
  • Alkaa laittaa jemmaan Aalistunturin kupeeseen viimeisiä elokapinallisia.Jos joskus jälkipolvet löytää ihmetellään että mitä ihmettä,hesalaisia vihreitä täällä saamelaisten maalla korvessa.

    Äänestä

Riikka Purra on saanut kutsun Kremliin Putinin jalkavaimoksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Höpö,höpö,vaaleihin pitkä aika.Maria, Lii,Sanna kerkii tehdä uskomattomia asioita ennen vaaleja.Alkaa demareilla,vihreillä ja vassareilla loppukiri hillotolpalle,missä voi myös vaalien jälkeen räpistellä,kansan tuomiosta vähät välittämättä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu