Meenan kujanjuoksu alkamassa

Anonyymi-ap

Tämä säie sisältää arvelua ja spekulointia, ei paljastuksia enempää kuin kunkin päivän jaksossa on.

Näyttää siltä, että Meenan paljastuminen ja kiinnijäämis-juonikuvio olisi ehkä viimein alkamassa. Siskon tappaminen tuskin onnistuu ja sitten köysi kiristyneekin tuon oksettavan psykoottisen murhailijan ympärillä. Mutta meneekö tähän paljonko jaksoja, jää nähtäväksi. Ja milloin Liv vapautuu vankilasta, ei tietoa.

20

1715

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi
      • Anonyymi

        😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋

        🍑 ­­­N­­­y­­m­f­o­m­­a­­­a­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17719250c

        🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞


    • Anonyymi

      Jakso Piinaava Meena:

      Meena saa Manpreetin kotiin. Mitä luulette, kuinka kauan Manpreet on vielä elossa.

    • Anonyymi

      Sama jakso: Vinny pääsee Meenan jäljille.

    • Anonyymi

      Sama jakso: Meena piikittää Manpreetin taju kankaalle. Onko tämä Manpreetin loppu?

    • Anonyymi

      Jakso Julma leikki:

      Meena ei siis tapakaan Manpreetia heti, vaan aikoo leikkiä tällä kuin kissa hiirellä.

      Tältä pohjalta ennustaisin, että Manpreet selviää. Sillä olisi tekijöiltä liian raakaa ensin kuvata kiusaamista, ja sitten tappaa uhri.

    • Anonyymi

      Sama jakso:

      Rishi melkein pääsee jäljille, mutta Meena valehtelee Manpreetin lähteneen Ibizalle!!!! Siinä kunnossa. Voi **tun **tun **vitun. Onko Rishi ihan oikeasti vammainen mongoloidi, kun tuo tarina menee muka läpi?

    • Anonyymi

      Olisihan Rishi tietysti voinut soittaa Manpreetin tyttärelle ja kysellä kuulumiset.

      • Anonyymi

        Kuka on Manpreetin tytär?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kuka on Manpreetin tytär?

        Manpreetin tytär on se Aiesha, jonka luona Manpreetin pitäisi olla Ibizalla. Aiesha on joskus vilahtanut sarjassa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Manpreetin tytär on se Aiesha, jonka luona Manpreetin pitäisi olla Ibizalla. Aiesha on joskus vilahtanut sarjassa.

        Kiitos tiedosta. Toivottavasti Aiesha nähdään jatkossakin, jos ja kun tämä kammottava Meena poistus sarjasta. Onhan tässäkin sarjassa kaikenlaisia murhaajia ja muita rikollisia ollut, mutta tämä Meenan rooli on kyllä sadistisin ja karmein. Näyttelijä on kyllä pelottavan hyvä tässä roolissa.


    • Anonyymi

      Meenan näyttelijä on saanut tästä palkintojakin. Hyvin näytelty, on se Meena niin oksettava, harhoissaan kaikkivoipainen ja niin sekaisin. Pisteet hänelle.

      Mutta muiden hahmojen kirjoittamisen osalta on tyritty huolella. Kenelläkään ei muka mitään hajua, vaikka Meena on suoltanut huonoja hätävalheita hirmuisella tykityksellä. Ja silti kukaan ei muka vaivaudu selvittelemään.

      Ensiapuakin voisi kiinnostaa kuulla, mitä potilaalle kuuluu, ja Ibizan matka ei tosiaankaan menisi läpi. Lisäksi kun alueella on tapahtunut murhia, joiden tutkinta on kesken. Muutama tarkistus ja soitto, niin Meenan valheet paljastuisi.

      Umpipaskaa käsikirjoittamista siis.

    • Anonyymi

      Mä luulen, että Meena saa ylipuhuttua Billyn ja he lähtevät yhdessä kylästä. Intiaan!

    • Anonyymi

      Meena voi valehdella ummet ja lammet ja kaikki menee poliisille läpi. Vakavasti loukkaantunut heti Ibizalle, tai edes sinne, vaan johonkin eri paikkaan, kun Ibiza-selitys kaatui. Jos poliisi tekisi työnsä, olisi tarkistettu onko Manpreet lentänyt ulkomaille, ja kun ei ole, niin ratsia heti talolle.

    • Anonyymi

      Luulisi, että poliisi olisi tehnyt nämä.

      -Selvittänyt, onko Manpreet varannut lentoa minnekään. Tai onko heikkokuntoinen potilas matkannut muualle taksilla. Näistäkin saa tiedot kerättyä.


      Eli Meena valehtelee, pitäisi olla selvää. Joten nainen kuulusteltavaksi ja talo ja auto tutkitaan perinpohjin, rikosoikeudellinen tutkinta. Tarpeen, koska alueella on entuudestaankin selvittämättömäksi jääneitä kuolintapauksia.

      • Anonyymi

        Meenan kujan pää lienee näkyvissä?


    • Anonyymi

      Meena on toisaalta viisas, vaikka on muuten seko. Kuulusteluissa osaa manipuloida kuulustelijaa ja asianajajaa sekä osaa peittää jälkensä.
      P. S Perjantain jakso on vielä katsomatta.

      • Anonyymi

        Pääsiäinen sekoitti viikonpäivät. Siis to katsomatta.


    • Anonyymi

      No ny se Meena paljastui, ja päässee tiilenpäitä laskemaan,

    • Anonyymi

      Meenan kujanjuoksu päättyi umpikujaan. Seuraavaa sarjamurhaajaa odotellessa....

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      272
      14511
    2. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      71
      7352
    3. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      212
      7184
    4. Kela maksoi etuuksia 17,3 mrd. eur, yritykset sai 10,6 mrd.

      Tuohon päälle vietiin vielä palkansaajilta työeläkeloisille 27,5 miljardia euroa. Etenkin Suomen Sosialistiset Yrittäjä
      Maailman menoa
      66
      5186
    5. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      116
      4923
    6. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      75
      4744
    7. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      102
      4544
    8. PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT

      * * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *
      Maailman menoa
      29
      4480
    9. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      78
      4197
    10. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      102
      3978
    Aihe