Oliko tarhaajat Kiinalaisia ?

Anonyymi-ap

Ei uskoisi suomalaisilta noin häpeällistä eläintenpitoa. Mutta ehkä olivat Kiinalaisia tai sukujuuret kiinassa. Ne ovat kauheita eläinrääkkääjiä, viimeisin pöyristyttävä uutinen oli sappikarhut,

Kyllä se ihminen on kaikkein pahin, mitä maa päällään kantaa. Sanotaan, että paha saa aina palkkansa. On ennustettu, että kaikki eläinten kiduttajat, siis myös tarhaajat saavat maistaa omaa lääkettään seuraavassa elämässä.

Kaikkien eläinrääkkääjien nimi esille!!! Entisaikaan syntiset laitettiin kirkonmäelle jalkapuuhun. Ohikulkijat sai kivittää ja sylkeä päälle.

3

224

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kyllä ne suomalaiset osaavat myöskin eläinrääkkäyksen. Äärimmäistä tyhmyyttä osoittaa se, että hminen elää eläimistä, mutta ei hoida omaa tulonlähdettään.

      Ei ole työtä sellaisella, joka ei hoida hommiaan, niin se menee joka alalla. Eläimet eivät ole esineitä, niillä on tunteet ja paremmat vaistot, kuin ihmisellä.
      Eläinten kiduttaja on halpamaisin olento maan päällä.

      • Anonyymi

        Toivotaan rangaistusta sen mukaan.


      • Anonyymi

        😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍

        🔞 ­N­­­y­m­­f­­o­m­­a­­­a­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17720782V

        🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      353
      12226
    2. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      189
      11248
    3. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      280
      6573
    4. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      255
      5357
    5. Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia

      Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom
      Maailman menoa
      206
      3867
    6. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      176
      3643
    7. L/OVER ikuisesti minun

      Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin
      Ikävä
      64
      2733
    8. Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille

      Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö
      Perussuomalaiset
      178
      2477
    9. Nyt on kova paikka "suvaitsevaisille" naisille", kun naisille tuli oma taksi

      ja syy siihen on kehitysmaalaiset taksisuharit, joista on koitunut paljon "ongelmia" naismatkustajille. Nimittäin "suva
      Maailman menoa
      52
      2230
    10. Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!

      Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov
      Työ ja opiskelu
      15
      1922
    Aihe