Koska kodinkoneiden pitää olla valkoisia vain.
Turkmenistanissa johto kielis tietyn värisiä autoja.
Suomessa rasisti kieltää mustia esineitä.
Rasisti vihaa mustan mikroaaltouunin ja mustan teekeittimen
8
181
Vastaukset 8
- Anonyymi
En edelleen saanut vastauksia, miksi rasisti itse pukeutuu mustaan.
Jotakin kyllä nyt jäi hoksaamatta - Anonyymi
sain joululahjaksi mustan kodinkoneen 🤣
- Anonyymi
jouluksi pitää saada punainen kodinkone
ei ole mikään joululahja
- Anonyymi
'Rasismista' jankuttavat, kuten aloituksen hoonosoomiheppu, epäsuorasti kertovat uskovansa, että ihmisiä on useita rotuja. Tämähän on satanistien valhe. Ihmiset kaikki olemme, jopa aloittajaulkkis, yhtä ja samaa ihmisrotua. Olemme kaikki polveutuneet Nooan pojista. Jached läksi Araaaratin vuoristolta kohti Eurooppaa perheineen ja oli ilmeisesti hiukan vaaleampi iholtaan, ja jälkeläisissä tuo piirre vahvistui. Vinosilmäisempi Shem matkasi Aasiaan. Hänen vaikutuksensa näkyy Kiinan vanhan kielen tavumerkeissä; kannattaa ottaa selvää, todella mielenkiintoista. Ham laskeutui Afrikan manteretta kohti. Siellä hänen mustempi pigmenttinsä oli omiaan kestämään paahdetta. Kaikki ihmiset kuitenkin pystyvät lisääntymään keskenään, ihonväristä riippumatta. Hitlerin arjalaisusko oli yhtä paholaisesta kuin nykyinen kommunistien musta hehkutus. Olemme Jumalan silmissä vain joko kristittyjä tai pakanoita.
- Anonyymi
Raamatun kannet ovat mustia
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Raamatun kannet ovat mustia
..ja sivut keltaisia
- Anonyymi
Höpön löpö. Vaikkei eri "rotuja" olisikaan niin eri ihmislajikkeita on. Jopa meidän luurankomme ja pääkallomme eroavat toisista "rotu" lajikkeista(ja tätä tietoa käytetään esim forensicissa hyödyksi) Sitten on eri "rotujen" välillä olevat perinnölliset sairaudet ja tietenkin kaiken kertova dna. Rasismia on se että kaikki ihmisryhmät sumpataan yhteen. Emme ole samoja edes luista.
- Anonyymi
Et ole nähtävästi vieläkään saanut apua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän49956Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll15848Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl501788- 46717
- 42654
- 37599
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30596Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE169536Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37530Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan56487