Marin drug testiin

Katson juuri Tv1 aamulähetystä ja Sanna ruudussa. Herraisä silmät lautasena ja pupillit suurina. Iho pingottunut ja kireä. Puhe sykkeenomaista. Katse hapuileva.Tuo nainen ei toimi maidolla ja kaurapuurolla.
1290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Täytyy olla aika puusilmä, jos ei liki nrljän vuoden jälkeenkään näe sitä, että tuo akka on outo, todella outo. Ei ole kaikki kotona. Koronan alukutaipaleilla tuli jo huomattua, mikä tuo ämmä on. Meni piiloon, oli saikulla, kun pää ei kestännyt (tästä uutisoitiin), sym mitä todennäköisemmin mielialalääkkeitä ja nytkin häipyi, kun hiillostettiin velasta, lähti kesken kaiken karkuun. Muka vatsatauti kakaralta. Uskokoon, ken tahtoo. Akka valehtelee ihan sikana. Toivon todella, että tuosta ämmästä päästään eroon. Se ei eroa millään muotoa Putinista tai kestään muustakaan diktaattorista

Äänestä
  • Sanna jatkaa ja persu halkeaa.

    Äänestä

  • 😋😍😋😍😋😍😋😍😋

    🍑 ­­N­y­­­m­­­f­­o­­m­­a­a­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17739297t

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Marinin käytös on kiistatta ollut aika outoa, mutta ulkonäkö olkoon hänen oma asia. Puhumiset ja teot niihin on kiinnitettävä enemmän huomiota. Omituista on ollut suurinta valtaa käyttävän pääministerin puheet. Takki heilahtaa ja kääntyy. Kokemattomuus on paistanut läpi koko ajan. Suomi tarvitsee kokeneen ja käytöstavat omaavan pääministerin. Ei kevyesti rallattavaa vanhempaa väestöä mollaavaa teiniä.

Äänestä

Nopeesti sitä ripulista selvittiin. Luulisi että jo valmiiksi laihaa ihmistä heikottaisi. Mutta jopoa naamariin ja silmät lautasiksi.

Äänestä

Joko taas ketuttaa ,hahhahhaaa ?

Äänestä
  • Minua ei ketuta, vaan olen kauhistunut, koska mariini on parasta osaamista, mitä sdp:llä on tarjota.
    Ennen vaaleja luvataan eläkeläisille jonkinlainen ”vappusatanen” ja köyhien armeijassa herää jonkinlainen toivo paremmasta tulevaisuudesta. Köyhät eivät vaan tiedä, että nykyisellä politiikalla on tehty 35 000 uutta köyhyysrajan alle tiputettua taloutta.

    Eilisessä a-talkissa sdp:n talous ylioppilas kertoi sdp:n suunnitelman menojen tasapainottamiseksi. Suunnitelman pääkeino oli toivo, toivo siitä, että työllisyys nousee 80%:iin. Sdp:n suunnitelma talouden tasapainottamiseksi pitää sisällään lisä velkaantumisen, ei muuta kuin epämääräisiä nimellisiä leikkauksia.

    Äänestä

Epidemian aikana kun käsiteltiin haasteellisia aiheita, niin tuon tuosta hänellä "koronavilkku hälytti". Hän osaa kyllä kiertää vastuuta ja hänelle liian haasteellisia paikkoja. No, julkikuvastahan näkee, että hän on 90% somelarppaaja ja 10% politiikko.

En suosittele hänen testaustaan enää toiste. Ensimmäinen kerta oli jo häpeällinen, vaikkakin pakollinen huijaus. Nimittäin jos testi olisi tehty lain kirjaimen mukaan, olisi Suomi joutunut erittäin häpeälliseen tilanteeseen, kun huomioidaan se, millaisen näytöksen Sanna on kansainvälisesti esittänyt ja saanut huijattua ihmisiä. Mitä siitä olisi seurannut, jos hiustestin tulos olisi julkistettu? En tohdi edes ajatella.

Äänestä

Tein alottajan kanssa heti saman huomion. Ei ole normaalit silmät!

Äänestä

Tietyt huumausaineet, kuten opiaatit voivat aiheuttaa pupillien laajenemista. Toinen on seksuaalinen kiihottuminen. Jompi kumpi?

Äänestä
  • Kyselytunnilla Marin tuijottaa salin takaseinää ilmeettömänä. Varsinkin kun persu kysyy jotain.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Katson juuri Tv1 aamulähetystä ja Sanna ruudussa. Herraisä silmät lautasena ja pupillit suurina. Iho pingottunut ja kireä. Puhe sykkeenomaista. Katse hapuileva.Tuo nainen ei toimi maidolla ja kaurapuurolla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu