Hyvin hyvin varustetun meisselini jälkeen naisesi ei kävele päivään.
Mulla iso. Annattko naisesi hoideltavakseni.
Anonyymi-ap
14<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Kyllä te demarit olette sitten hauskoja.
Taitaa olla persu.
Missä ovat miehet, jotka tulivat luoksesi tänä iltana? Tuo heidät ulos, niin että voisimme maata heidän kanssaan!
Mull olis järjettömän kokone ratassarja Suzukiin. Alamäes 48 kmh ilman tuulta. Vai tuutko ostaan hupparin, jolla kytketään jauheliha torille ?
Mullakin on iso ja olen kova tikkaamaan en mikään perus naulaaja mutta vasarani on iso jolla taon. Olen Demareiden johtoportaassa ja minulla on seksikäs huuliparta.
Ihanko totta? Unelmoitko taas siellä peräkammarissa olevasi joku muu kuin se kyvytön orava, joka siellä keppanakännissä nyhjöttää ?
Ja minä olen vaan työmies Putkonen. Selvisin aika pienellä tuomiolla raiskauksesta ja pääsin heti persuihin.
Vai loppuiko persulta kiljua?
Hyvin perinteinen väkivaltafantasia.
Mitä haaveilet saavasi sen survomisesta … jonnekin?
Ihan sama vaikka käyttäisit savea, tai muuta elotonta.
Kaipaatko jonkun ihmisen reaktiota?
Mies jolla on oikeus 'lainata' naistaan, on rikollinen. Orjuus on laissa kielletty.
Meinaatto hakata sen ruuvarilla.
Hih. Ei epäilyksen häivää miksei meisselimies ole onnistunut viekoittelemaan yhtään naispuolista seurakseen. Soidinlaulua pitäis vähän hioa!
Sanoo pöhkö jolla prissinakki housussa ja joka on typerys muutenkin.
Nyt kaikki veresi on pakkautunut meisseliisi et kykene enään järkevään ajateluun. Tyrkää meiselisi lumihankeen niin saatat pystyä ajattelemaan.