Nyt kanadassa. Mitä ihmettä siellä tapahtuu?
Toinen "ufo" ammuttu alas
Anonyymi-ap
71802
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 71
Vanhimmat
Eipä ollutkaan vaan samasta eilisestä onkin tuo breaking news lähetys cnn:llä.
IL:n uutisen mukaan on tuore juttu tämä Kanadassa nyt tapahtunut. Ei ne mitään ufoaluksia kuitenjkaan voine olla, koska niitä ei ole ennenkään saatu ammuttua alas.
jos olis ufo emme tietäs mitään-
jenkkien sotapelleilyä että saavat kansan huomion pois USAn konkurssista
- valtiot on korruptioo- uutiset on valemediaa - herää todellisuuteen:
https://spherebeingalliance-com.translate.goog/blog/endgame-part-ii-the-antarctic-atlantis-and-ancient-alien-ruins.html?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=fi&_x_tr_hl=fi&_x_tr_pto=sc
Mä luulen että Bill Gates on kaiken takana.
Venäläiset miehittää koko maapallon sitten kiinalaiset sitten muslimit sitten budhat sitten thait sitten faaraot .....
Kaiken takana on naaiineen, joka ihanasti lallallaa
Jos ne on niitten omia tai venäjän tuolta Alaskan itä puolelta. Siellä on venäläisiä rekkakuskeja.
USAssa on niin kauheeta että se on jo ihanaa kuin Egyptissä Intiassa käärmeet ja hindut gurut.
On se kauheeta kun ihmiset ei saa edes krokotiilejä tuhottua haita käärmeitä liskoja kertakaikkiaan älytöntä.
Down with communism!
Ai no Kanadassa asuu aika paljon kaikkia erimaalaisia ja eri uskontoja eri politiikkaa erilaisia kaikki ei kukaan ole samanlainen.
Ainakin 3 observatoriota on ilmoittanut että Tau Ceti nimiseltä tähdeltä n. 11 valovuoden päästä on alkanut tulemaan erittäin voimakasta radiosignaalia ja dobbler siirtymä on mennyt yli arvojen. Elämme mielenkiintoisia aikoja.
Pulsaattorit siellä turisee jos singnaalit on täysin järjetöntä sekamelskaa.
Niin on , kevättä pukkaa pian !
dobbler- siirtymä---
liittyyks vihreeseen siirtymään?-
tupplari-siirtymä?
Lana siis Svetlana keskustelee DA . Kak. Va. Njet. Onko. Kaikilla kielillä no.
Vakoilulaitteita.
Kyllä,vakoilulaitteita ...mistä maasta mahtaa olla
Avaruudessa liikkuu eri maalaisia satelliitteja ja kuvaajia karttojen tekijöitä ja eri maiden armeijat tutkijat tutkii.
Israel ja jota YouTube Hora
Hora ei kuulu kirkkoon kun meillä on Jeesus mutta nää jotka kieltää Jeesuksen esiintyy.
Alkusoittoa feikki alien-invaasiolle
https://www.youtube.com/watch?v=QU1OOU67KNg
àla project blue beam
Paholainen, joka kätyreittensä kautta maailmaa jo nyt johtaa, tuntee Raamatun hyvin, ja tajuaa, että uskovien kristittyjen ylöstempaus on lähellä. Yrittää ennakoida sitä ujuttamalla noita ufotietoja kansaan. Tänne jääville ne sitten ilmestyvät, ja niiden väitetään olevan katoamisten takana. Te, jotka ette halua uskoa Jeesukseen ja pelastaa ikuisen sielunne, älkää uskoko valhetta. Ufo ovat demoneja. Jeesus tempasi omansa turvaan seitsenvuotisen Jumalan vihan kauden alta. Maailmanhallitsija, joka siinä vaiheessa nousee, ei ole Jeesus, vaan antikristus. Voitte pelastua vielä sittenkin, kunhan ette ota pedon merkkiä. Marttyyrikuoleman kautta pääsette taivaaseen.
Olkaa viisaita ja uskokaa Jeesukseen nyt, niin olette mukana ylöstempauksessa. Kaikesta päätellen se tapahtuu hyvin pian.
Sieltä tulikin sitten se ihan viimeinen tieto asiasta. Nyt heti A - studioon kertomaan totuus !
Joh. 4:1 pala lintuja pallata kukkia ja aamulla nänniesi pihat puhuvat ääniä jolle puheet eivät riitä sen jälkeen kun olin jo unohtanut sinut ja Jeesuksen joka tuli. Totisesti!
Paholaisella on uskonnot hyppysissä sehän kuvitteli olevansa Jumala!
Davidin synnit kostettiin sen pojalle eikö niin.
Noita ylös tempaukset oli silloin kun 2000 vuotta sitten ... et voi nyt kuvitella sen lisäksi että olet Jumala 😈vielä apostolikin.
Demonit ja budhat vanhan liiton orjuudessa.
Sehän kuvittelee olevansa faarao ja profeettakin 😂😂😂😂😂😂😂😂😂💩
Kiina on aloittanut ilmapallo kampanjan länttä vastaan!
Kiina voi jo haistaa paskan ja pitäkööt ne koronaturistit siellä kiinassa yskimässä, lappi ei tartte niitä.
Budhan henki se on virvoittava vesi budhasta lähtee.
Kiinalaiset varastaa minkä ehtii Mooses käskee se oli se käsky älä varasta kohta....
Mooses käski syödä lepakoita hiiriä myyriä mäyriä eikun budha.
Venäläisten lähettämä vakoiluesine...
Sylinterin muotoinen hmm....kuulostaa tutulta.
Ufoja ja vakoilusääpalloja X-files alkaa taas😂🤣
https://areena.yle.fi/1-62511247
Nyt on outoa. Armeija ei aio kommentoida mitä ammuttiin alas. Ja edellinen se auton kokoinen oli nyt muka sittenkin ilmapallo vaikka hajosi moneen osaan pudottuaan maahan.
Tuleeko muille tapaus roswell tästä mieleen?
Se on lets gou brändoneiden invaasio maapallolle tai sitte ei :)
Putini täällä: " kuunazit on hyökkäämässä maahan ". Asiasta uutisoi Pravda.
Natsitkuussa Israel kiina USA yhdessä jee
Tosin venäläisiä asuu Israelissa...
CCCP USA kiina Israel kuussa nykyään.
Matut laittaneet liikaa ilmaa kumiveneeseensä.
🤣🤣🤣!!!
Mäkistartti lentävälle matolle.
Project Blue Beam siellä vain on meneilläin. Ei sen kummempaa...
Globalistit hieman jekkuilee taas aiheuttamalla kaaosta. Tällä kertaa uhvoja kansalle ja taas lampaat hysteerisinä.
Punainen meri hukassa taas.
Toisessa oli Elvis puikoissa niissä U.F.O : ssa ,
selvästi Elviksen toinen tuleminen , eka oli 1957
. Rock & Roll !
Maailmanloppu 1974 jehovat varma tieto.
Ufosta löydetty teksti: CCCP....
Joko se on lähetetty Neuvostoliiton aikaan taivaalle? Nyt se sitten on tullut takaisin ilmakehään.
CP vamma
Tuohon minun parvekkeelle putos osa siitä alas ammutusta U.F.O : sta ja joku oudon näköinen olio yrittää selittää jotain mutta en ymmärrä mitä yrittää sanoa. ... kuulostaa vähän savon murteelta ja siitä en ymmärrä sitäkään vähää!
Vedä turpaan pari kertaa ja heitä parvekkeelta alas. Eiköhän tokene. Ne on tottuneet tippumaan, kotipaikassaan lähinnä ikkunoista, mutta parveke kelpaa.
Puuttuuko u kirjain sanoista.
Sä et tiedä miten vaikeeta on olla Jehova ku harmageddon on kadonnut kartalta ja mohameetisulttaani ulisee Siionin vuorella ja oinaan SARVEEN puhaltaminen ei auta saati musta kotelo kotelilla. Jeesuskin tuli tapettua siinä 2000 vuotta sitten. ..
Laita vettä tankkiin.
.Sylinterin vai sikarin muotoinen ollut ? Vieraassa galaksissa jättimäisiä Amatsooneja , hieromasauva pudonnut joitain.
Toivottavasti jenkit jossain vaiheessa tajuavat mistä laitteet ovat peräisin. Meille se on jo selvää. Ellei kiina niin korea tai venäjä
Avaruusolio aikoinaan kävi reissullaan paskalla maapallolla ja unohti lemmikkinsä (ihminen). Nyt olisi vain tullut noutamaan, mutta ammuttiin. Jäi hyvät eväät saamatta. Että voi voi.
Tai Pohjois-Korean pieni ja lihava rakettimies.
Huomaisko noi jos käy vaihtaa budhan patsaan Jeesus patsaaksi ??
Ehkä kuitenkin suokaasua?
Varmaan salakuljettajien droneja jotain huumetta tai vastaavaa hämärä tavaraa
Roswellin tapaus selitettiin säähavaintopallolla vaikka kyseessä oli maan ulkopuolisten lentoalus. Todisteet kerättiin talteen ja salattiin todellisuus kansalta. Elämä on tullut maan ulkopuolelta ja sitä valvotaan jatkuvasti.
On sanottu että kuulette sotien ja kapinan melskettä, tulee maanjäristyksiä, lopunajan tapahtumat on menossa nyt, kolmas maailmansota on lähellä ja ydinase uhka on olemassa, maa ulkopuoliset on lähteneet liikkeelle valvomaan tilannetta.
Jenkit pohtivat twitterissä, että onko ufo-uutisilla tarkoitus kääntää kansalaisten huomio hiljattain Ohiossa tapahtuneesta massiivisesta kemikaaliräjähdyksestä, jolla on mittavat ympäristövaikutukset ja joka on vaarantanut valtavan määrän ihmisiä ja eläimiä. https://twitter.com/FalconryFinance/status/1624051231554510848
Taas tuli "päivitystä". Eli ei mitään uutta. Päivitystå siihen että kun ei tajuta niin ei. Anallysoivat ja anallysoivat...Toisin sanoen ovat pihalla kuin lintulaudat.