Hyvää Ystävänpäivää, koirien pazkat kerätäänhän.

Turhaa vihaa koirien jätöksistä. Vaarana ystävyys.
861
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Onneksi rekisterit. Kuvia paskantavista koirista, omistajista,. Ennen ja jälkeen, jätökset kuviin.

Äänestä

Kuvat ok, mutta minne läh.

Äänestä

Kuvien lähetäminen hyvä idea. Paikka, aika, ym tiedot. Poliisi tutkikoon.

Äänestä

Koira ihmiset eivät ole ystäviäni.

Äänestä
  • Onneksi en omista moisia ystäviä. Jätöksiä riittää, siis paskaa sakkia, ei ystäviä.

    Äänestä

Mamut keräämään. Työperäiset.

Äänestä

Naapuri paskottaa ja kusettaa koirat pihani viereen ja ajotielle. Kiva siivota kotia aina paskasta. Kiitos Jokelan ihminen.

Äänestä

Koirat on kivojaruumiina hukassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Turhaa vihaa koirien jätöksistä. Vaarana ystävyys.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu