Missä Lelu-Rami vaikuttaa nykyään?

kokoomuksen ja ylen suosimaa työllisyyttä jatkaa?

oliko salakuljettaja status vai mikä?

maahanmuuton keppostelijat oy
799
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Demareissa...

Äänestä

Missä mahtaa 400000 euron veljekset nykyään lomailla ?? Entä kuollut elävä isä huijari ??? Ym insinöörit"" ??

Äänestä
  • Ketä ne on?

    Äänestä

Gubtan alkovissa nakuna makaamassa.

Äänestä

Catayatoys ja puuilo teki liiton.

Äänestä

Onko muita mukavia työllisyyden korjaajia?
Onko ne sipilän opettamia vai mistä moinen suomikuva?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

kokoomuksen ja ylen suosimaa työllisyyttä jatkaa?

oliko salakuljettaja status vai mikä?

maahanmuuton keppostelijat oy

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu