Kaikki uutiset täynnä Lintilä-gateä

Yksi kuvavitsi mullistaa Suomen. Kuinka hullua.
297
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olis menny kaikilta ohi, muttakun PYHÄ SANNA.

Ja todella nolot Lintilän selitykset kaapauksista.

Lintilänä olisin:
Joo, jaoin, kuka lie hauskan meemin tehnyt ja join.

Äänestä
  • Niinpä ja siinä sivussa borat hahmoinen petturi myös hukkuu lintilän aivottomuuteen. Kuva sitäpaitsi oli hyvä ja totuudenmukainen. Nää vaan on niin umpityhmiä sossarit ja kekkulit.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Yksi kuvavitsi mullistaa Suomen. Kuinka hullua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu