Joka kerta pelästyy, kun Vesalan

kasvot pompaavat tuosta mainoskuvasta esiin. Isot hiilenmustat silmäluomet ja olkitukka otsan edessä...mihin tyylitaju on kadonnut.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

vesala vesala vesala
maustetytöt maustetytöt maustetytöt
sanni sanni sanni
elli elli elli
sanna sanna sanna
krista kosonen krista kosonen krista kosonen
jne jne jne .....

Äänestä
  • pilvi pilvi pilvi
    helmi helmi helmi
    jne jne jne

    Äänestä

En tykkää.
Pitäiskö?
En tykkää, vaikka joku väittäis, että pitäis.

Äänestä

Vesala tihkuu lavalla seksiä ja glamouria.Jos pitäis valita artisti suomessa kenen keikalle haluaisin se ois Vesala . 100 -0.

Äänestä
  • Vesala palasi jenkeistä kun rahoittaja häipyi?

    Äänestä

On lupautunut ensikesänä mansikkamaan pelättimeksi räkättirastaita säikyttelemään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

kasvot pompaavat tuosta mainoskuvasta esiin. Isot hiilenmustat silmäluomet ja olkitukka otsan edessä...mihin tyylitaju on kadonnut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu