Miksei Putin pudottanut Bidenin konetta.

Katselin ru24 lentoliikenne karttaa kuinka helppoa olisi ollut pudottaa se Usan pedofiilli pressa s-400 ohjuksella.
kuitenkin tiedossa on suunnitelma rauhasta jonka Biden vei Happo-Zelensyille ja poika raivosi kuin hullu.
1685
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Niih. Miksi putte ei laukaissut vaan talletti biidenin?

Äänestä
  • '
    - Ei se " Kääpiö " uskaltanut tehdä mitään, Se Ryyppäs Vodkaa kun Pelotti !
    '
    '

    Äänestä

Ei puttekaan kaikkea uskalla tehdä,koska putte vierailee Kiovassa?

Äänestä

Jos Bidenille olisi käynyt huonosti niin USA ja NATO olisi tuhonnut koko Venäjän miehitysarmeijan .

Äänestä
  • ei vaan usa olisi muuttunut hetkessä tuhkaksi.

    Äänestä

Ne koneet on suojattu uudella tekniikalla. Ei onnistu pudottaminen.

Äänestä

Ryssäntrolli taas purkamassa pettymystään. Aggressio on ainoa olomuoto, jonka ryssäntrolli osaa.

Äänestä

Ei Venäjä voinut pudottaa Bidenin konetta, koska Biden tuli Kiovaan junalla.

Äänestä
  • Ei tuo ole mikään selitys.

    Äänestä

putinistit eivät enää osaa edes tehdä sitä mistä puhuvatm eli paskaa. Ei hlevetti mitä bässyköitä.

Äänestä

Onko putinatsi maailman alkeellisin eliö, pärjääkö ameballe ja torvimadolle.

Äänestä

No koska sen jälkeen ei ryssää enää olisi.

Äänestä

Aloittaja resukka, ei tiedä miten täynä tuo Puolan ilmatila oli hävittäjiä, kun
Baidenin kone tuli Puolaan ja lähti sieltä. Puolasta Baiden kävi junalla Kiovassa
ja tuli takaisin Puolaan senkin aikana oli kolme tutkakonetta ja yksi johtokone
hävittäjiä ohjaamassa, jos jotain uhkaa olisi ollut junareisulle.

Äänestä

Mitä Venäjä olisi voittanut jos olisivat tappaneet vanhan seniilin ukon? Uusi olisi astunut virkaan ja jatkanut siitä mihin edellisellä asiat jäi. Meillä lännessä kun on aivan eri tilanne kuin siellä idässä missä koko maa on vain yhden ukon varassa.

Äänestä

Tasokasta väkeä, nyt loppu i d i oo tien seuraaminen, hyvästi 24jämät.

Äänestä

Putin on mukana salaliitossa venäjän tuhoamiseksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Katselin ru24 lentoliikenne karttaa kuinka helppoa olisi ollut pudottaa se Usan pedofiilli pressa s-400 ohjuksella.
kuitenkin tiedossa on suunnitelma rauhasta jonka Biden vei Happo-Zelensyille ja poika raivosi kuin hullu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu