Ihana ähtäri

Rakastan ähtäriä.ihana paikka.pusipusi rakkaat ähtäriläiset.olette kaikki rakkaita💋💖💖💖💖
161342
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Suvi oli ihana,asuuko? vielä Ähtärissä

Äänestä

Kerrankin jokin positiivinen otsikko👍🤩mutta älä huoli ennen aamua tämäkin positiivisuus on näiden tunareiden toimesta pilattu.. 😍

Äänestä

Asuuko siellä vielä se reilut 50 v nainen , joka antaa kaikille?

Äänestä

Älä ainakaan muuta Ähtäriin. Muuttuu viikossa sinullakin ääni kellossa. Sen verran outoja ihmisiä ja outo paikkakunta on Ähtäri.

Äänestä
  • Asia on päivastoin. Kaikki kolme hörhöä on ohjattu tälle palstalle, keskustelevat keskenään (enimmäkseen itsensä kanssa). Eivät näy talouselämässä, katukuvassa, harrastustoiminassa eivätkä myöskään politiikassa. Loppu väestöstä on sitä yleistä Etelä-Pohjanmaan porukkaa. Fiksu järjestely.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Asia on päivastoin. Kaikki kolme hörhöä on ohjattu tälle palstalle, keskustelevat keskenään (enimmäkseen itsensä kanssa). Eivät näy talouselämässä, katukuvassa, harrastustoiminassa eivätkä myöskään politiikassa. Loppu väestöstä on sitä yleistä Etelä-Pohjanmaan porukkaa. Fiksu järjestely.

    Hyvä homma.

    Äänestä

Olli ja mummi olivat oikeassa mitä pandoihin tuli.Mikko ja kepukokkarit kusivat omiin muroihinsa.

Äänestä
  • Vai kusivatko mummu ja Karpot Ähtäriläisten muroihin?

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Vai kusivatko mummu ja Karpot Ähtäriläisten muroihin?

    Mummu ja Karpot kuksivat.

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Vai kusivatko mummu ja Karpot Ähtäriläisten muroihin?

    Kuinka noin voit edes ajtella?

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Kuinka noin voit edes ajtella?

    Niin! Eihän " Mummun" kanssa voisi ajatella kuksivansa enää kukaan.

    Äänestä

mää rakastan ähtäriä myös ja tietysti asunkin ähtärissä! ja miksi ikinä muutaisinkaan täältä pois? moni tuntee vain ähtärin eläinpuiston, mutta kun täällä on niin paljon kaikkea muutakin! lisäksi ähtäriläiset on huippuporukkaa.

IHANA ÄHTÄRI!

Äänestä
  • Vaikka siksi, että et osaa kirjoittaa Ähtäriä isolla kirjaimella...myös siksi, että se äännetään Ahteri.

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Vaikka siksi, että et osaa kirjoittaa Ähtäriä isolla kirjaimella...myös siksi, että se äännetään Ahteri.

    okso min mamma har nya byksor!

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    okso min mamma har nya byksor!

    Pikkuhousut ovat trosor veliseni. Isoäidin pikkuhousut eivät ole pikkuhousut.

    Äänestä

Kunhan sanot. Hirveä määrä muuten kielioppivirheitä noinkin lyhyessä tekstissä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Rakastan ähtäriä.ihana paikka.pusipusi rakkaat ähtäriläiset.olette kaikki rakkaita💋💖💖💖💖

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu