rokotevastaisten hurja tuska

Anonyymi-ap

Muiden rokottautumiset kalvavat rokotevastaisia ankarasti vaikka asian ei luulisi koskettavan heitä lainkaan.

Mitään muuta syytä rokotevastaisten tuskaan ei voi keksiä kuin katkera vitutus syystä että lankesivat anonyymien agitaattorien nenästävedolle ja hukkasivat elämästään pari vuotta puhumattakaan muista seurauksista joita rokottamattomuusidealismin tiedetään aiheuttaneen. Kieltäytymisiä, unettomuutta, hirveitä riitoja lähimmäisten kanssa, vaimon hakkaamisia, avioeroja, lopputilejä, vanhoihin ystävyyksiin ja mahdollisesti koko sukuun tullut suuria välirikkoja... kyllähän se on jättää jälkensä. Ja tässä tapauksessa ihan turhaan.

Nyt kun asiat ovat palanneet entisiin uomiinsa eikä miljardien joukkokuolemia, hurjia syöpämääriä eikä mikrosiruja tms. olekaan näkynyt, kielii kiihtyvä rokotevastaisuusvouhotus siitä että itsepetosta ei vaan haluta hyväksyä. Ja pahaa oloa ja pelkoa yritetään kylvää rokotettuihin ikään kuin se jotain korjaisi.

Ammattiauttaja voisi auttaa, sieltä saa lääkkeitä (suun kautta otettavia) joiden voimalla elämää voisi jatkaa eteenpäin.

Rokotettujen elämää ei rokotevastaisten vauhkoaminen ole tiettävästi haitannut.

0

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

        ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
        Maailman menoa
        141
        5938
      2. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

        Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
        Ikävä
        427
        2908
      3. Kerro kaivattusi etunimi

        Miehille..
        Ikävä
        147
        2843
      4. Onhan tää tyhmää ajatella sua kun tuskin ees muistat mua

        Hyvää yötä sinne jonnekin. 💔
        Ikävä
        26
        2274
      5. Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää

        Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv
        Maailman menoa
        19
        2148
      6. Kerro kaivattusi etunimi

        Naisille
        Ikävä
        76
        1431
      7. Veronmaksajat kustantavat yrittäjien eläkkeitä jo yli 500 miljoonalla

        Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota. Aktiivisen "yrittämisen" maksattaa yritystukina yhteiskunnalla, ja vieläpä
        Yrittäjyys
        12
        1176
      8. Kun ei numeroa

        niin en edes voi viestittää, et suunnitelmiin tuli muutos. Ikävä on, ja kasvaa vaan🤍
        Ikävä
        10
        1102
      9. Mikä musta tekee

        Oikein haluttavan sun silmissä? Mä en ymmärrä. Parasta aika mennyt ko ohi 😃
        Ikävä
        53
        1020
      10. Millainen on

        Ihanne kumppani
        Ikävä
        87
        972
      Aihe