Kireä esinahka

Anonyymi-ap

Jos yhdyntä ei tahdo onnistua kireän esinahan takia, niin sellainen saattaa auttaa, että rullaa kondomin peniksen päälle, ilman että vetää esinahkaa taakse.

4

338

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mitä sä horiset? Täytyyhän pippeli pestäkin aina sieltä alapuolelta. Homoko olet vai mitä mutta täysin kuutamolla todellisuudesta.

    • Anonyymi

      Minulla oli sama ongelma- Esinahka aivan liian ahdas. Tein näin: Joka ilta tein vessapaperista pienen tulpan johon panin hiukan voidetta päälle ja työnsin esinahan aukosta sisään yöksi. Aika pian tuo aukko laajeni niin, että piti koko ajan suurentaa tulppaa. Kuukauden kuluttua pystyin vetämään esinahan terskan taakse, ja annoin olla sen muutaman tunnin. Nykyään annan esinahan olla ylösvedettynä yöllä ja päivisin normaalisti, eikä enåå ongelmia.

    • Anonyymi

      mä keran kävin lääkärillä kun tuntui että se on liian kireä eli kireys tuntuu tarkalleen ottaen ainoastaan silloin kun penis on erektiossa mutta silloin kun penis ei ole erektiossa niin ei ole kiristävää tunnetta. Silloin kun iskee stondis eli erektio ja yritän laittaa esinahan terskan taa, niin se tuntuu aika hankalalta koska niin kireä ja tulee tunne tai pelko että se voisi johtaa pahimmassa tapauksessa siihen että veri ei kierrä jolloin kuolion vaara vai voiko siinä olla kuolion vaaraa?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      85
      1742
    2. Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa

      Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.
      Maailman menoa
      272
      1615
    3. Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava
      Maailman menoa
      290
      1399
    4. Martina lähdössä Ibizalle

      Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      171
      1321
    5. Avustikset peruttu.

      Aettokosken ampuraan rahat otettu poekkeen valtiolle.
      Suomussalmi
      57
      915
    6. Määpä tiijän että rakastat

      Minua nimittäin. Samoin hei! Olet mun vastakappaleeni.
      Ikävä
      48
      891
    7. 66
      884
    8. Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa

      Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em
      Ikävä
      66
      883
    9. Miksi mies tuntee näin?

      Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui
      Ikävä
      40
      871
    10. Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg

      parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤
      Ikävä
      48
      838
    Aihe