Onko Sanna Marin ihastunut Volodumyr Zelenskyyn?
Niin usein hän on vieraillut Kiovassa. Ja katseessa on sitä molemminpuoleista pilkettä.
Eihän siinä mitään. Ihastuminen on ihanaa
Ihastuminen on nannaa
6
354
Vastaukset
- Anonyymi
Hienoa että Sanna meni äärioikeistolaisen hautajaisiin kun ei edes oman isänsä hautajaisiin osallistunut.
- Anonyymi
Jauhojengi joi kesäradalla pakotteiden alaista venäläisvotkaa, taitaa S/M domina saada Zelenskiltä "isän" kädestä... 👊🏻⛓️
- Anonyymi
Kun yli viisikymppinen kansanedustaja yrittää tehdä itseään tykö alle kaksikymppisille naisille luulisi, että sitä ymmärtävät kaikki persut hävetä ja paheksua.
- Anonyymi
Luonnollista ja oikein. Tytöt arvostaa kokemusta ja auktoriteettia koska ikäisensä pojut on vielä ihan kakaroita. Ja medioissahan hehkutetaan kaikenlaisia puuma-sekarotu-transu tarinoita ja etnisiä kunniakulttuureja, niin miksi ihmeessä tämä suomalainen kaksintaistelu on niin kauhea?
Onhan se myös aika eri asia ampua yksi varoituslaukaus nallipyssyllä maahan kuin räiskiä sarjaa terroristityyliin. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Luonnollista ja oikein. Tytöt arvostaa kokemusta ja auktoriteettia koska ikäisensä pojut on vielä ihan kakaroita. Ja medioissahan hehkutetaan kaikenlaisia puuma-sekarotu-transu tarinoita ja etnisiä kunniakulttuureja, niin miksi ihmeessä tämä suomalainen kaksintaistelu on niin kauhea?
Onhan se myös aika eri asia ampua yksi varoituslaukaus nallipyssyllä maahan kuin räiskiä sarjaa terroristityyliin.Oikeassa olet. Ampuminen on ehdottomasti Sanna Marinin tanssimisen syytä.
Ei missään tapauksessa yhdenkään Perussuomalaisen. - Anonyymi
Entä kasikymppiset musiikkineuvokset?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 585080
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai544582Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1224529Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san2961737- 911412
- 811378
- 2281328
- 3151039
- 199950
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.50850