Äänestä persua jos EU:n energiadirektiivi ottaa päähän

Ainoa puolue mikä on vastustanut EU:n idioottidirektiivejä. SDP:n mia Petra natri kumpula fazer äänesti puolesta ja Heinäluoman heinäseiväs ei edes vaivautunut äänestykseen jossa oli pelissä suomalaisten pakkoremontit.
1113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No mitäs huhtasaari teki? Äänesti tyhjää? Vai eikö persulla kiinnostanut?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ainoa puolue mikä on vastustanut EU:n idioottidirektiivejä. SDP:n mia Petra natri kumpula fazer äänesti puolesta ja Heinäluoman heinäseiväs ei edes vaivautunut äänestykseen jossa oli pelissä suomalaisten pakkoremontit.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu