Tärkeä päivä

Turkki ilmoittaa tänään Suomen Nato jäsenyyden hyväksymisestä ja r........n itkijät aloittaa valtavan itkun turkkia vastaan kun ördö "petti" kätyrin harhainen valehtelu päättyy tänään.
2183
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Mitä ihmeen tärkeää siinä on???????

Äänestä
  • r.......n vinkuja elää ilmeisesti tynnyrissä? Turkki ilmoittaa että se hyväksyy Suomen Nato jäsenyyden,

    2Äänestä

Eiköhän tästä aiheesta ole jo tarpeeksi aloituksia? Ylläpito?

Äänestä
  • Höpsistä! Tästä SUURESTA ja TÄRKEÄSTÄ ja HISTORIALLISESTA aiheesta EI VOI olla LIIKAA aloituksia!!!

    Ylläpitokin kannattaa NATOa, etkö tiennyt? MUAHAHAHAHAAAAA

    2Äänestä

  • törkyturpa kirjoitti:

    Höpsistä! Tästä SUURESTA ja TÄRKEÄSTÄ ja HISTORIALLISESTA aiheesta EI VOI olla LIIKAA aloituksia!!!

    Ylläpitokin kannattaa NATOa, etkö tiennyt? MUAHAHAHAHAAAAA

    SEKIN ON SALALIITTO!!!!

    MUAHAHAHAA MUAHAHAHAHAAA

    KAIKKI ON SALALIITTOA!!!!!

    MUAHAHAHAAA MUAHAHAHAHAAAA

    Nauran itseni tärviölle

    MUAHHAH MUAHHAH KRÄÄH KRÄÄH

    2Äänestä

Kellonaika on Turkissa tunnin edellä meidän aikaamme!

Jännittävää! Koskahan presidentit tapaavat? MUAHHAH tiltut MUAHHAH LENINGRADILAISET MUAHHAH

2Äänestä

Orbanillakin jää palkintotikkari Putinilta saamatta.

1Äänestä

Natoon

Äänestä

r.......n mielistä vituttaa todella paljoon. enää ei pysty valehtelemaan turkin toimista. Hienoa että turkki lopettaa r......ä hyödyttävät toimet

1Äänestä

#Tärkeä päivä# Suomelle, sotilaallinen itsenäisyys mennyttä.
Pahin painajainen, josta puhuttiin aiemmin ja joka oli liittymiselle ehto, että Ruotsin kanssa yhdessä liitytään, ei taida toteutua.
Eli taas jäädään yksin ja korostan, viides artikla ei takaa automaattista turvaa, kuin aineellisessa muodossa.
Eli millaisia lupauksia meille syötetään, ilman Ruotsia ei liitytä, mutta nyt sitten liitytäänkin?

Meidät huijattiin euroonkin laittomasti ja Ruotsi jäi siitäkin, piti oman rahansa.

Äänestä

r......n vinkuja jaksaa valehdella. Suomen meno Natoon ennen Ruotsia ei ole ongelma. Natomaana Suomi pystyy painostamaan turkkia enemmän ja auttamaan Ruotsia. Suomi ei hylkää Ruotsia vaikka r.....n mielinen niin haluaa uskoa

1Äänestä

"Meidät huijattiin euroonkin laittomasti ja Ruotsi jäi siitäkin, piti oman rahansa"

Huh, näiltä salaliittoihin hurahtaneilta ei laittomuuksien ja vääryyksien lista lopu koskaan. Aina on salaliitto ja vääryys siellä ja toinen täällä.

1Äänestä

"Eli millaisia lupauksia meille syötetään, ilman Ruotsia ei liitytä, mutta nyt sitten liitytäänkin?"

Tämä on väärin. Pyrkimys oli että Suomi ja Ruotsi liittyvät yhdessä. Mutta realiteettien vuoksi Suomi liittyy ensin nyt kun ratifioinnit saadaan ojennukseen. Etkö lue uutisia tai luetko ainoastaan LENINGRADIN tietotoimiston uutisia. Lue enemmän, luulet vähemmän.

1Äänestä

Unkari eka 31.3., jota varten Orban Turkissa ilmeisesti kävi.

Äänestä

Hyvä

Äänestä

Hyvä

Äänestä

Tärkeä päivä ja lupaus tuli

Äänestä

kätyrit on lyöty ja sen näkee kaikesta, r.....n puolustelija ei keksi enää mitään

1Äänestä

Turkki ilmoitti tänään Saulin saapuvan Suomeen ilman Nato jäsenyyttä!

Äänestä

r......n mielinen jaksaa valehella vaikka kaikille on selvää että turkki hyvöksyy

Äänestä

Hyvä

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Turkki ilmoittaa tänään Suomen Nato jäsenyyden hyväksymisestä ja r........n itkijät aloittaa valtavan itkun turkkia vastaan kun ördö "petti" kätyrin harhainen valehtelu päättyy tänään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu