Auts,piti sanoa, ei minulla aidsia ole paljon pahempaa!
Suomi kuolee. Tulee sota, ja on jo! Miksei joe Biden voinut vaan hyväksyä kun kiina puhuu rauhasta. Siksi koska länsi on yhtä syyllinen tulevaan kuin itä.me kuollaan, ja mä en elä yli50v.lapset surettavat.
Aids ...!au
3
351
Vastaukset
- Anonyymi
Ydinsota on iloinen asia ja päämäärä. Kukaan länsimaissa ei voi hyväksyä Kiinan aloitteita joka tarkoittaisi maailman jakamista Venäjän sekä Kiinan etupiireihin. Sen vuoksi hanttiin on pantava katkeraan loppuun saakka.
Ei ydinsotaa,ainakaan heti.mä haluan että venäläinen tappaa mut nopeasti.kops.mutta ei mun lapsiani.
- Anonyymi
auroraboreallis kirjoitti:
Ei ydinsotaa,ainakaan heti.mä haluan että venäläinen tappaa mut nopeasti.kops.mutta ei mun lapsiani.
Sota on raakaa touhua siinä tanner jytisee ja aitaa kaatuu, toivottavaa olisi että säästäisi edes pienet viattomat vaan Ukrainan tapahtumat osoittaa toista. Vaan pelko pois ja maailma unholaan jääköön. Siunaa ittes ja lapset ja nuku rauhassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 163371
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit202066En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321865- 181861
- 821778
- 261572
- 291420
Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91384Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui361367Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111314