Pahuuden voimat hallitsevat Suomea

Anonyymi-ap

Suomessa vallitsee sisäänpäin kääntynyt umpimielinen ja vapaudelle vihamielinen ilmapiiri

31

474

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      "SE ON AITOA GLOBALISMIA"!!!

    • Anonyymi

      Suomeen tarvitaan Kristillinen Herätys

      • Olet oikeassa rakas kirjoittaja !!

        Se on meidän uskovien syy . Anteeksi pakanat että me emme ole rukoilleet, niinkuin rukoilla pitää , aamusta iltaaan ja illasta aamuun.


      • Anonyymi
        Savis kirjoitti:

        Olet oikeassa rakas kirjoittaja !!

        Se on meidän uskovien syy . Anteeksi pakanat että me emme ole rukoilleet, niinkuin rukoilla pitää , aamusta iltaaan ja illasta aamuun.

        JUMALA kostaa sinulle JUMALANPILKKASI


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        JUMALA kostaa sinulle JUMALANPILKKASI

        kristillinen VKK on isänmaallinen voima Suomessa !!!!!!!!!!!!!!


      • Anonyymi

      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        EU on suuri saatana- mm raamatut poistettiin heti alussa hotellihuoneista.

        https://www.youtube.com/watch?v=Wg1eqLX79tY

        Suomi-eliitillä- julkkispiirit, jengit, vapaamuurarit?- taajuus-aseet käytössä?- ja tappavat, murha-suunnitelmat? Poliisi ei tee mitään?

        MK Ultra -tekniikoita käytetään edelleen. Yhdysvaltalainen kiduttaja Blondie, joka suoritti tekoja, Matthew'lle Yhdysvaltain yhteisen työryhmän puolesta kertoi Matthewille, että hän itse oli pahoinpidelty natsi-isoisänsä toimesta, joka tuli USA:an Project Paperclipin puitteissa. Hän saattoi olla myös mielenhallinnassa. Matthew suosittelee lukemaan Paul Palangon Dispersing the Fog Käytännöllistietoa siitä, miten Kanadan kuninkaallinen ratsupoliisi ja virastot ovat korruptoituneita.

        Matthewin kokemus on tärkeä, koska se on yksi harvoista tapauksista, jotka voidaan todistaa osoittavan, että mielenhallintaohjelma on edelleen olemassa.

        Kokeiluja lapsilla
        -monet psykiatri Cameronin LSD-/aistien tutkimus/hypnoosipotilaista olivat lapsia ja McGillin hirvittävistä alaikäisten kokeista tiedot piilotettu tai tuhottu . Ann Diamond sanoo, että McGillin sairaaloiden verkosto, mukaan lukien Allan Memorial, St. Mary's, Montreal G., Lakeshore G ja Douglas Psych., oli Pohjois-Amerikan mielenhallintatutkimuksen keskus

        Truther Girl kertoo videossa, kuinka uhrit valitaan ja väriätään...

        Odysee mielenhallintaohjelmat: Miten uhrit valitaan ja rekrytoidaan?
        -Diamond kuvailee myös kohteena lapsityyppejä. Olisitko yksi "marsuista"? esim. orvot (katso ”Duplessis-orvot”). Aboriginaaliset lapset, armeijan lapset tai lapset joiden vanhemmat osallistuvat salaa sotilastiedustelutyöhön 2 maailmansodan aikana tai sen jälkeen, koululapset joilla älykkyys keskimääräistä korkeampi ja joilla taipumus erota häiritä koulussa, lieviä vammoja (esim. ontuminen, sydämen sivuääni), kaksoset, hoitolapset vanhemmat kärsineet tapaturmasta tai vakavasta sairaudesta, hajonneiden perheiden tai sijaiskotien lapset, katulapset tai ryhmäkotien lapset, aikuiset psyykkiset ongelmat; psykiatriset potilaat, taiteilijat, boheemit, yhteiskunnan marginaalilla elävät ihmiset. Myös muita- etniset ryhmät kohteena: esim. irlantilaiset montrealilaiset, holokaustista selviytyneiden juutalaislapset jne
        -Tiedetään, että vähintään neljä MKULTRA-aliprojektia koski lapsia. Monipersoonallisuuden tahallinen luominen lapsiin on nimenomaisesti esitetty suunnitelma MKULTRA-alaprojektiehdotuksessa.
        -artikkeli McGill yliopisto-hyväksikäytöstä MK-ULTRA Väkivalta tai siitä kuinka McGill aloitti psykologisen kidutuksen. On mielenkiintoista, että Diamond kertoo" Lastenkoteja perustettiin eri puolille Kanadaa 1960-luvulla ja sen jälkeen, ja niillä oli linkkejä psykiatrisiin laitoksiin, joissa tehtiin erittäin kyseenalaisia ​​​​kokeita. Hoidossa olevilla lapsilla oli hyvin vähän suojelua, ja heitä pidettiin poisheitettävinä -vakavin seurauksin
        -Tietojen mukaan voimakkaita psykotrooppisia lääkkeitä testattiin vankeudessa olevalla lapsilla."
        -Warrendale oli koti, jossa harjoitettiin kyseenalaisia ​​​​hillitsemismenetelmiä- kuuluisa dokumentti Allan King
        -Tuomari vahvistaa 600 miljoonan dollarin ryhmäkanteen Ontarion koulutuskoulujen ent. asukkaiden puolesta
        - Useita Cameronin kokeilleista lapsista käytettiin seksuaalisesti hyväksi, ainakin yhdessä tapauksessa useiden miesten toimesta. Yksi lapsista kuvattiin useita kertoja suorittamassa seksuaalisia tekoja korkea-arvoisten liittovaltion virkamiesten kanssa Cameronin ja muiden MKULTRA-tutkijoiden luomassa suunnitelmassa kiristääkseen virkamiehiä kokeiden lisärahoituksen varmistamiseksi.
        MKULTRA-alaprojekti 68 sisältää lasten hyväksikäytön cia käsikirja
        -Michele Smith kirjoittaa Three Deaf Words -blogiviestin kommenteissa, että Lincoln Park ei ollut missään nimessä ainoa sotilastukikohta tuolloin, jossa näitä julmuuksia tapahtui. Heitä oli monia Kanadassa, erityisesti NORADin [North American Aerospace Defense Command, verkkosivusto osoitteessa North American Space Command] sidoksissa olevia. Oli monia sotilaslapsia, jotka joutuivat rituaalien ja mielenhallinnan hyväksikäytön uhreiksi Jotkut tutkatukikohdista olivat hyvin etäisiä ja pahoinpitely kietoutui kulttikäytäntöihin. Se oli paljon laajempi kuin tiedetään. Monet sotilasupseereista tuolloin olivat koulutettuja McGill Universityssä, kyllä, samassa yliopistossa jossa Ewan Cameron suoritti mielenhallintakokeitaan
        Seksuaalinen ja rituaalinen hyväksikäyttö
        Cheryl Hersha kuvailee kirjassaan Secret Weapons: How Two Sisters Were Brainwashed To Kill... , kuinka hän ja hänen sisarensa joutuivat Cameronin hallintaan ja näyttää olleen seksuaalinen elementti. Cheryl oli Sexy Sadie ohjelmoinnin kohteena 4-vuotiaana. (saattoi tapahtua Yhdysvalloissa).
        https://cathyfox-wordpress-com.translate.goog/2016/01/09/mind-control-and-mk-ultra-in-canada/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=fi&_x_tr_hl=fi&_x_tr_pto=sc
        https://keskustelu.suomi24.fi/t/18369170/alexander-stubb-allekirjotti-lastenryosto-huostaanotto-lain-suomeen

        https://rumble.com/search/all?q=illuminaatti

        Samaa suomessa-satanisti-eliittikultti tuhoaa tappaa todistajat ja tekee mielenkontrolli-ohjailua ja lapsiryöstöjä jne?


    • Anonyymi

      Maailmassa on kaikkea taivaan ja syövereiden väliltä. Suurin osa kunnollisia tavallisia ihmisiä. Mieti miten itse lähestyt muita. Jokainen vastaantulija on täysin uusi ja erillinen tapahtuma. Jos lähdet ulos ja saat negatiivisia tunteita toisista, niin silloinhan ne tunteet eivät ole edes sinun omia tunteitasi, vaan heidän tunteitaan. Sitten kun ole omassa oloissasi kaikki se haihtuu ja unohtuu. Ongelma on kun oletamme muiden tunteiden olevan omiamme koska tunnemme jotain.

      Mutta paljon on epäkypsää väkeä joilla on heikko ymmärryskyky.

      • Anonyymi

        mm medialla ohjataan tolloja huumeisiin syntiin ja väkivaltaan... ja EU tekee suomessa vain kansantuhontaa... Suomen rikkaudet yritetään ryöstä-ja Kokoomus on jo jakanut ne melki kokonaan maailmalle..

        mm kultakaivos Kittilästä suomi menettänyt 62 000 miljoonaa euroa...

        tuolla summalla suomi olisi pärjännyt 62 vuotta ilman valtionvelkaa..

        ja Purra persut kokoomus vain hyssyttelee eikä aja oman kansamme tai Suomen- eli oman valtiomme etuja...


    • Anonyymi

      RAHAN voimat hallitsevat Suomea. Epäarvoistavat ja riistävät. Jokainen voi miettiä onko mammonan epäjumalan palvonta kristillistä vaiko antikristillistä.

      • Anonyymi

        Narsistinen luonnevikainen ahneus joka vie köyhiltäkin tuhkat pesästä vai kohtuus ja solidaarisuus. Raha riivannut jopa kristillisdemokraatit.


      • Anonyymi

    • Anonyymi

      KD, Persut ja KEPU ovat kuitenkin alle 50% yhteensä kannatuksesta!

    • Anonyymi

      Persu- ja putinistitrollien (eläköön se pienen pieni ero!) takia ainakin tällä keskustelupalstalla vallitsee.

      • Anonyymi

        nuo putinin hyödylliset idiootit-persukokoomus...

        mutta ainahan suomi on ollut alistettu kansa- RKP-stalinistinen kiinalainen järjestelmä-

        kansa ilman valtaa hattu kourassa kädestä suuhun eläen nöyränä anoneet armoa RKP-valtapiirien fasismissa...


    • Anonyymi

      "Feministit asialla"!!!

    • Anonyymi

      Kaikki on paskaa paitsi kusi...

    • Anonyymi

      Venäjä on alottajalle juuri oikea maa.

    • Anonyymi

      Siksipä on tarkoitus muuttaa muualle tästä satanistien valtakunnasta. Tämä ei ole enää se Suomi mikä oli, maa on täysin pilalla.

    • Anonyymi

      JEESUS

    • Anonyymi

      Kyllä. Vihervassut loivat maahan pelon ilmapiirin. Täällä ei saa sanoa kaikkea julkisesti. Siitä voi joutua syytteeseen. Ikäänkuin ei vihervassuilta sitten onnistuisi räävitön puhe. Heiltä jos keneltä se onnistuu.

      • Anonyymi

        Jos menet arvostelemaan erästä uskontoa (kristinuskoa saa rienata miten huvittaa) asiallisestikin, voit saada syytteen. Tällaisen pelon ilmapiirin vihervassut loi tyyliin DDR.


    Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski

      Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi
      Maailman menoa
      30
      5053
    2. Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan

      Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan
      Maailman menoa
      264
      4920
    3. Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia

      ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä
      Maailman menoa
      53
      4423
    4. Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"

      Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos
      Maailman menoa
      67
      2405
    5. Sandels tölkin hinta nousi 1,29 eurosta 1,32 euroon

      Mitähän järkeä valtiolla on verottaa tuotakin elintarviketta niin kovasti, että on järkevämpää käydä hakemassa ulkomailt
      Köyhyys
      46
      1838
    6. Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin

      🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu
      Maailman menoa
      24
      1781
    7. Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?

      Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont
      Maailman menoa
      18
      1759
    8. Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä

      Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi
      Maailman menoa
      77
      1704
    9. Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!

      Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva
      Tv-sarjat
      14
      1482
    10. Oon kyllä välillä ollut susta

      Nainen huolissani, en oo niin sydämetön mitä tunnut ajattelevan
      Ikävä
      106
      1450
    Aihe