Onko demari Hussein susi lampaan vaatteissa?

No, totta kai al-Taee on.

Muslimi ei pääse karvoistaan.
966
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Yes
Sexikkään karvaisia etelän hunkit.

Äänestä

Islamisti ihan puhtaasti.

Äänestä
  • Annan anteexi.
    Parempi kuin kristitty karvaton pienellä...

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Annan anteexi.
    Parempi kuin kristitty karvaton pienellä...

    Rumat Persut 🥵

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Rumat Persut 🥵

    Rauhan Taee

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Rumat Persut 🥵

    Oksettava puniggi.

    Demareissa on islamisti.

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Oksettava puniggi.

    Demareissa on islamisti.

    Pieni pexxx sullakin.
    🤤

    Äänestä

Paavo Pöö Lipponen SDP ajoi leikatun eläkeideksin läpi muistakaa se eläkeläiset, kun menette äänestämään vaalipäivänä.

Äänestä
  • Hän oli ja on oikeisto demareita.
    Muistakaa tämä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

No, totta kai al-Taee on.

Muslimi ei pääse karvoistaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu