taas oli kansaa seiska vedättänyt juoruineen

sanna miehensä kanssa jonon ensimmäisinä maireasti myhäillen ..ei ongelmia..
498
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kohta laatulehti seiska alkaa julkaisemaan huippujuttuja !! Eli kuin julkkikset ovat vessassa ja mitä siellä tekevät !! Innolla odotan !!

Äänestä
  • en ole koskaa maksanu seiskasta ja katson ilman mainoksia joskus niide sisältöjä ad blokilla

    nämä kenestä "kohuja", kaikki vaan menestyneet eneneväst

    Äänestä

  • 😋😍😋😍😋😍😋😍😋

    😍 ­­N­­­y­­m­­­f­­­o­m­a­­a­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17802139e

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Tämä lehti se vetää opposition ja porvarien vaalikampanjan päätyyn asti. Jos oikeisto voittaa vaalit kuten nyt näyttää pääseeköhän kyseinen lehti valtakunnan vallan kammareihin äänitorveksi. Enpä ihmettelisi. Sen verran velkaa kokoomus ja perussuomalaiset ja muu oppositio kyseiselle aviisille jää Sannan ja Sannan lähipiirin mustaamisesta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

sanna miehensä kanssa jonon ensimmäisinä maireasti myhäillen ..ei ongelmia..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu