Testotimo on kuulemma sanonut youtube videollaan Mikestä jotain joka on raivostuttanut Miken. Onko kenelläkään vankkaa dataa mistä Mike on polttanut päreensä?
Vastaukset 6
- Anonyymi
Veikkaisin jotain mielipidettä miten forkut kasvaa parhaiten tai voihan tuo olla jotain läppää Miken naisen siveydestäkin heittänyt. Men ja tiedä..
- Anonyymi
Vitun spede!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vitun spede!
Joo vähän tuittupää. Saa heti itkupotkuraivarin jos joku esittää jostain eriävän mielipiteen. Ja se sähkörööki, kuka aikuinen ihminen leikkii sellaisella?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Joo vähän tuittupää. Saa heti itkupotkuraivarin jos joku esittää jostain eriävän mielipiteen. Ja se sähkörööki, kuka aikuinen ihminen leikkii sellaisella?
Jos mies laittaa jotain pyöreää suuhunsa ja imee sitä, niin siinä on jotain pahasti vialla.
- Anonyymi
Agressiivinen pikku-ukko. Tuo jotenkin mieleen Joe Pescin.
- Anonyymi
Tai Pescin esittämät hahmot leffoissa
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 741195
Poliisi yritti murhata mopopojan
Nyt menee kissalan poikien touhu liian pitkälle! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012193221.html Karu video mopomiiti468988Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan79962Iäkäs Jämsäläinen mies kuoli poliisiautoon matkalla Jyväskylän putkaan
Iäkäs vanhus humalassa niin huonossa kunnossa, ettei pystynyt huolehtimaan itsestään niin ainoa apu sillä hetkellä oli79918- 75871
En välitä sinusta yhtään
Olet pelkkä itsestään liikoja luuleva ämmä. Kierrän sinut kaukaa nyt ja aina. Olit mulle pelkkä lelu vaan.52793- 67767
Ernest Lawson täräytti erikoisen heiton TTK-lehdistötilaisuudessa: " Onko tässä tarkoituksena...?"
Ernest Lawson esitteli uudet TTK-tähtioppilaat ja opettajat torstaina 6.8. lehdistölle. Tulevalla kaudella on yksi hausk10758Olen luovuttanut
Välimme menivät niin pahasti solmuun, ettei niitä voi enää korjata. On aika jatkaa elämässä eteenpäin. Toivon sulle kaik35682Mersumies201
Oli tänään hyrskällä melekoosen tehokas 124 liikenteessä. Ei paljon vastamäki haitannu....16580