Suomesta Nousee Kokoomuslainen Profeetta!

Tämä Suomen Profeetta Kehoittaa Äänestämään Kokoomusta Eduskunta Vaaleissamme.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Evankelista Aili Ester Heinosen Palvelus Tehtävän Perijä Kehoittaa Kaikkia Äänestäjiä Noidattamaan Jumalamme Tahtoa.
Suomen Kansallinen Kokoomus On Jumalamme Tahto.
Aamen!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

Anteeksi...Öh...Noudattamaan Jumalamme Tahtoa.
Aamen!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tämä Suomen Profeetta Kehoittaa Äänestämään Kokoomusta Eduskunta Vaaleissamme.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu