Viherpunavassarit ovat menneet täysin sekaisin Suomen Natoon liittymisestä

Mitä hullumpia, typerämpiä ja lapsellisia aloituksia on tullut jo koko päivän palstalle. Koettakaa jo tajuta Natossa ollaan ja pulinat pois.
2<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Se on paukuttanut jo vuosia typeriä aloituksiaan persuista ja natosta.

1Äänestä

No, minä olen jotakuinkin vihreä ja punapuolelle ehkä myös kuulun, mutta kannatan tietekin Natoa.

Te menneeseen jämähtäneet oppikaa, että maailma muuttuu. Jotkut ymmärtävät, että maailma muuttuu, jotkut eivät, vaikka mitä tapahtuusi.

Hei, me ei enää edetä männäaikoja. Ne ajat meni jo. Tsekkaapa vuosiluku ihan vaan varmuuden vuoksi, jos et tiedä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mitä hullumpia, typerämpiä ja lapsellisia aloituksia on tullut jo koko päivän palstalle. Koettakaa jo tajuta Natossa ollaan ja pulinat pois.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu