Onneksemme olemme Natossa !

Ilman sitä olisimme erikoisen vaarallisessa ja kalliissa tilassa . Nyt sentään tiedämme jotain tulevaisuudesta .
8100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

sinne meidät laittomasti ilman kanssnäänestysrä vei vankeustuomittu kaikkonen ja Homo Pekka kätteli homokädellään stoltenberg

Äänestä
  • Ihan totta, osaat olla kyllä tavan älykäs yksilö! Miksi näin pitää ihmisistä puhua! Ilkeä olet.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Ihan totta, osaat olla kyllä tavan älykäs yksilö! Miksi näin pitää ihmisistä puhua! Ilkeä olet.

    fakta on FAKTAA. ei mielipide

    Äänestä

Nato oli oikea päätös, hyvä kun asiat viimein selvät. Ruotsi pitää vielä saada maaliin, eivät saa jäädä yksin.

Äänestä

korona homo pekka jo aiemminkin altistu eduskunnassa ja marin yrittivät varoittaa pois baarista.. eikö se homo pekka vieläkä oppinu ku paljaalka kädellä Jätteli srokterberg

muutenkin erikoista miten Vankeustuomittu voi olla syomen puolustusministeri?! faktaa.

Äänestä
  • Erikoista miten mongerruksesi muistuttaa paikoitellen hieman suomen kieltä.

    Äänestä

Sivarit ovat kovia natonkannattajia.

Äänestä

Lähes 80 vuotta on kestänyt tämä "erikoisen vaarallinen" tila, ja onhan se ollut aivan karmivan kalliskin! Voi ittu onneksi nato pelasti meidät tältä kauheudelta!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ilman sitä olisimme erikoisen vaarallisessa ja kalliissa tilassa . Nyt sentään tiedämme jotain tulevaisuudesta .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu