Suomen rasistit ovat näyttäneet todelliset kasvonsa

Ennen vanhaan PerusS teeskenteli hyväksyvänsä työperäisen maahanmuuton, mutta nyt on äänensävy muuttunut. Työperäisen maahanmuuton vastustamiselle ainoa peruste on rasismi. Siis persut ovat rasistinen puolue kuten Sanna sanoi.

Ei persuja voi äänestää, kun siellä muuttuu äänensävy aina vain radikaalimmaksi. Kohta varmaan vaaditaan kansainvälisten avioliittojen kieltämistä lailla.
1783
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Moska Paktar

Äänestä

persut persutpersut persutpersut persutpersut persutpersut persutpersut persutpersut persutpersut persutpersut persutpersut persutpersut persut
uli uli uli uli uli

Äänestä

sinimustaliike , ovatko he rasisteja , verrattuna persuihin !!!

Äänestä

Irakilaiset maahantunkeutujat ovat itse aiheuttaneet rasismin toiminnallaan!

Äänestä
  • Haista paska rasisti! Syytät irakilaisia omasta vammaisuudestasi! Ei rasismiin ole syyllinen kukaan muu kuin rasisti itse!

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Haista paska rasisti! Syytät irakilaisia omasta vammaisuudestasi! Ei rasismiin ole syyllinen kukaan muu kuin rasisti itse!

    Aaaahhahhahhaaaaa.
    Batiikkinoita jäänyt ilman munaa...

    Äänestä

  • Irakilaisia ei kaivata edes Irakissa.

    Äänestä

Alkaako suvakeilla puntit tutista?

Äänestä
  • Jos persut voittaa vaalit, aletaan ns. "suvakkeja" vainota Kolmannen Valtakunnan tapaan. Siksi on äärettömän tärkeää varmistaa ettei persut ikinä voita.

    Äänestä

Aivan, mikään ei ole niin rasisti kuin muslimi.

Äänestä

On rehellisiä rasisteja, jotka myöntävät olevansa rasisteja ja sitten esim. näitä suvakkeja jotka kieltävät olevansa. Ovat siis rasisteja ja sen lisäksi epärehellisiä.

Äänestä
  • Kärsit deluusioista, jos luulet että rotu merkitsee kaikille jotain. Mene ottamaan lääkkeesi ja kirjoita vasta sitten!

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Kärsit deluusioista, jos luulet että rotu merkitsee kaikille jotain. Mene ottamaan lääkkeesi ja kirjoita vasta sitten!

    Olet rasisti. Rotuja ei ole olemassa ihmisten välillä, suvakki paha!

    Äänestä

Aloittaja voisi kertoa miksi työperäiset maahanmuuttajat valittelevat etteivät pääse Suomessa töihin. Kyseessä on tuplakusetus. Ensiksi työperäisillä muka on joku työpaikka Suomeen tullessa, vaikka ei ole. Toiseksi työperäisille vinkuintiaaneile ei ole minkäänlaista kysyntää Suomen loppun asti kilpailluilla työmarkkoinoilla, jossa pitkälle kouluttautuneille kalevalaisillekaan ei löydy rehellisiä töitä. Vinkuintiaanien rasitteena 1) on kielitaidon puute 2) uskottava näyttö osaamisista puuttuu 3) todistuksia ei ole, ja vaikka olisikin, kuka niistä Suomessa ottaa mitään selvää.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ennen vanhaan PerusS teeskenteli hyväksyvänsä työperäisen maahanmuuton, mutta nyt on äänensävy muuttunut. Työperäisen maahanmuuton vastustamiselle ainoa peruste on rasismi. Siis persut ovat rasistinen puolue kuten Sanna sanoi.

Ei persuja voi äänestää, kun siellä muuttuu äänensävy aina vain radikaalimmaksi. Kohta varmaan vaaditaan kansainvälisten avioliittojen kieltämistä lailla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu