Marin on suosittu maailmalla.

Suomi ei ehkä kohta ole, kun suomalaiset ovat niin tyhmiä, että äänestivät hänet pois pääministerin paikalta.
Eivät kaikki, mutta liian moni.
Saa nähdä, mitä nyt tapahtuu, kun uusi hallitus saadaan kasaan.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Voin vaan kuvitella, kun Orpon hallituksen aikana tulee takaiskuja, niin se yritetään laittaa edellisen hallituksen piikkiin.

Äänestä
  • 😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋

    ❤️ ­N­­y­m­­f­­­o­­m­a­­a­­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17810057D

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Ilman parannuksentekoa tämäkin on turhuutta. Nätit puheet jääkön niiksi.

Äänestä

Ei saa antaa pelolle valtaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Suomi ei ehkä kohta ole, kun suomalaiset ovat niin tyhmiä, että äänestivät hänet pois pääministerin paikalta.
Eivät kaikki, mutta liian moni.
Saa nähdä, mitä nyt tapahtuu, kun uusi hallitus saadaan kasaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu