Parkkipate

Anonyymi-ap

Alkaa mennä hermot kyseiseen firmaan itselläni nyt. Laittakaahan kaikki trafin sivuilta tietojen luovutuskiellot päälle niin nämä yksityiset eivät saa omistaja tietoja autoista... Vain viranomaiset saavat. Nämä yksityiset olisi hyvä saada pois kokonaan... Ja hehän eivät ole viranomaisia.... Älkääkä vain reklamoiko niin että myönnätte olleenne kuski. Kannattaa odottaa maksunuistutusta ja kiistää pysäköineensä... Saadaan heidän kulunsa nostettua sille tasolle että joutunevat lopettamaan.

4

199

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      6 lappua ovat kirjoittaneet, yhtään ei ole maksettu. Joistain lapuista olen löytänyt virheenkin, joten hätäisesti kirjoittelevat.

      • Anonyymi

        Eikös nyt oikeutta käydä


    • Anonyymi

      Mistä kenkä puristaa. Viimeksi tuli pysäköintilappu 30v sitten. Näppärästi toimii pysäköinti halleissa appilla. Ei tarvitse miettiä mitään, sen kun ajaa sisään ja pois.

      Kiekkoa toki sitten pitää muistaa käyttää ulkopysäköinneissä. Pyrin kuitenkin aina pysäköimään halliin. Varsinkin talvella maanalainen halli on hyvä. Se on aina plussan puolella.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!

      Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja
      Maailman menoa
      129
      14300
    2. Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa

      Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va
      Maailman menoa
      29
      5934
    3. SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"

      Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei
      Maailman menoa
      154
      5495
    4. Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?

      Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua
      Maahanmuutto
      301
      4349
    5. HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!

      Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.
      Maailman menoa
      39
      4097
    6. "Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana

      Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste
      Maailman menoa
      100
      3654
    7. Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"

      Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant
      Maailman menoa
      6
      3582
    8. Vanhat miehet eivät muista

      Niinistö muistaa vain Marinin hölmistyneen ilmeen, mutta ei miksi möllötti sen näköisenä. Vanhanen taas ei muuten vaan
      Maailman menoa
      22
      3548
    9. Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta

      Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan
      Maailman menoa
      63
      2635
    10. Huomenta naiselle

      Toivottavasti tiedät, etten ole koskaan tuntenut ketään kohtaan näin voimakkaasti. Olen tietenkin meistä epävarma silti.
      Ikävä
      93
      1428
    Aihe