Mun vanhemmat lähtee mökille viiklopuksi. Ja iskä jätti kaksi kondomia ja makaroonilootaa. Nyt vaan rohkeasti ovelle koputtamaan
Nyt nainen pääsiäiseksi
11
260
Vastaukset
- Anonyymi
Kop,kop,kop täältä tullaan.
- Anonyymi
Hei !! Martti oli naisista kyse. Menes nyt syömään aamupala äiti on kattanut pöydän
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hei !! Martti oli naisista kyse. Menes nyt syömään aamupala äiti on kattanut pöydän
Kyllä ne naiset kattelis kun sulla on makaroonilootaa kondomeissa, iskä jätti sulle jotain kertomata ekkä itte kehtaa kysyä.
Mutta äläpäs huoli, tyypillistä tämän kylän vajakki touhua, kyllä se siitä. - Anonyymi
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
🍑 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#178134196
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Käytettyjä kumeja?
Kestävätkö isältä pojalle?
Aiotko hässiä sitä mautonta makaroonilaatikkoasi? - Anonyymi
Mee ja käy absilla, kyllä sieltä mukavaa porukkaa matkaan lähtee, sukupuolesta en mee takuuseen mutta olet vain sitten avarakatseinen, konroomit voit antaa isille takaasi.
- Anonyymi
Mun esari kului puhki WC bailuis. Tinon naama on ihan valkoinen sp..rmasta
- Anonyymi
Onko ketää tulos saniteettitiloihin
- Anonyymi
Ei todellakaan.
- Anonyymi
Menkää ny, kyllä hyysis mukavaa on.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1847209Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1243259Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?1111924"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?501838Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p601827- 191799
Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am801765Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.61675Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m161551- 691373