Miten on päivä lähtenyt käyntiin? Kylmää vettä ja kovettunutta leipää aamiaiseksi? Sen päälle kylmä 30 sek, suihku? Oliko muita maailmanpelastamis keinoja?
Ai niin,,,,tietysti,,,,,vaadi lisää kirjoitus ja lukutaidottomia kehitysmaiden kansalaisia elätiksi Eurooppaan. Ne ratkaisee kulutusjuhlat parhaiten. Vihreyden nimissä tietysti.
Ai niin,,,,tietysti,,,,,vaadi lisää kirjoitus ja lukutaidottomia kehitysmaiden kansalaisia elätiksi Eurooppaan. Ne ratkaisee kulutusjuhlat parhaiten. Vihreyden nimissä tietysti.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Jäätiköt sulaa ja valtameret nousee, kauheeta.
Ihmisen itsekeskeisyys on ollut aina tunnettua mutta nyt se on saavuttanut ääriarvonsa kun se jo vaatii maapallolta muuttumattomuutta. Maapallo on muuttunun koko olemassaolonsa ajan ja tulee muuttumaan. Sanoo nuo viherhörhöt siihen mitä haluaa.
Hyvä, että edes joku nousee. 🤣🤣
Kyrpä nousee joka aamu kilpaa auringon kanssa.
Mites sinulla itselläsi? Taitaa olla kovasti ahdistuvat olo, kun tuollainen avaus piti tehdä?
Et ole tainnut päästä vielä yli vaaleista, joissa rokotevastaiset Venäjän myötäilijät eivät menestyneet? Iskikö totuus kipeästi
Sinua se ahdistaa.
Mikä minua ahdistaa?
No mitäpä tässä. Ajateltiin puolisoni kanssa ottaa uudet afrikka tatskat häpyhuuliin ja viisi uutta naamalävistystä.
T: Lissu ja Mirja
"ilmastoidiootti" tietää että ihmisen vaikutus ilmastoon on mahdollista vaikka kaikkia yksityiskohtia ei tiedetä vielä 100% varmasti. Ei vakuutustakaan oteta sen takia että pahin tapahtuisi vaan ehkä jos kuitenkin tapahtuukin tulevaisuudessa,,,
Tiedemiehistä nykyisi alle prosentti kieltää ihmisen vaikutuksen muutokseen!
Vihreys maksaa Muille!!!
Vihreet vois kerätä intiasta muovit, jos oikeesti haluavat olla hyödyksi. Matkat+ oleskelun tietty itse kustantaen😆
Virheet kusi Sannan muroihin.
Vihreä,tee.
Kerro.
Parempi.
Krapula.
Juoma.
Ok.?
Hassummiksi vain käyvät nuo persujen mielikuvitusviholliset.
SIIS väshytääh SDP:n eivopierut
Vihreys maksaa Muille???
Totta osin, pitäisikö vain heittää lapaset tantereeseen ja voivotella että ei voida mitään, luovtttaa kyynisesti rahan himo silmissä kiiluen tuhoten ympäristöä joidenkin muiden mukana,,,
Nyt onkin edessä jännittäviä hetkiä, kun Lasse putoaa avantoon!
Hassummiksi vain käyvät nuo sdo:n mielikuvituseroamisdetset
Mun lapsenlapset tulee ja laittaa aloittajan jalkapuuhun senaatintorille.
Sitten he lähettävät someen joukkokutsun kaikille, jotka haluavat tyhjentää pissirakkonsa päällesi.
saako minä ja kaverini tulla mukaan, vaikka emme somessa olekaan?
tulemme baarinkautta,11 jälkeisen kaljan rakolla...
Käytän suihkussa vain Max..3 kertaa viikossa.
Käytäthän silloin kylmää erilaisille sairauksille altistavaa vettä. Suihkun Max. kesto 1 min.
Haluathan "parantaa ilmastoa".
Ei hyvää päivää!
Aloittajan viesti osoittaa kuinka tärkeää on huolehtia riittävistä mielenterveyspalveluista.