Soini voisi pitää päänsä jo kiinni

Luuserin katkeraa tilitystä, ei muuta. Kukaan ei ole siltä kysynyt mitään eikä kukaan ole sen mielipiteistä kiinnostunut. Naureskelkoon hörönauruaan Iivisniemen eläkeläisten kanssa tai pohtikoon omia taivasasioitaan ihan rauhassa.
283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

narsistin itkupotkuraivareita ei tarvitse noteerata

Äänestä

Koko päivän tuominnut ja varoitellut jostain😂. Eikä kukaan ole häneltä mitään kysynyt...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Luuserin katkeraa tilitystä, ei muuta. Kukaan ei ole siltä kysynyt mitään eikä kukaan ole sen mielipiteistä kiinnostunut. Naureskelkoon hörönauruaan Iivisniemen eläkeläisten kanssa tai pohtikoon omia taivasasioitaan ihan rauhassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu