Nämä on tiedossa syksyllä alkavalle tulevalle kaudelle. Onko muita?
Onko vuotanut lisää artisteja Hynysen, Puun ja Ellinooran lisäksi?
6
1118
Vastaukset
- Anonyymi
Pitääkö noiden puun ja ellinooran TAAS tunkea tuohonkin ohjelmaan, olisi paljon jotka eivät ole olleet kertaakaan ja jopa odottaneet kutsua. Kukaan ei halua katsoa samoja moneen kertaan, menee koko ohjelman idea pilalle.
"Nelosen kotimaisen viihteen päällikkö Mirko Baas kertoo Nelosen syksy 2023 -webinaaritallenteella, että mukana on esimerkiksi Ellinoora ja Anna Puu. He ovat aiemminkin osallistuneet ohjelmaan.
– Siitä, kun he ovat olleet Vain elämäässä, on kuusi-seitsemän vuotta. Heiltä on tullut hittibiisejä, heidän elämässään on tapahtunut paljon tässä välissä, Baas sanoi webinaaritallenteella."
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/b1945485-6dd2-45f4-8197-11af37bf60d9
Vähän noloa Hynyseltä osallistua kun aikaisemmin haukkunut kaikki osallistujat.- Anonyymi
Hynynen nyt on odotettu tuohon sarjaan, mutta nuo samat naamat joutaa pihalle. Todennäköisesti loputkin on jotain kahteen kolmeen kertaan olleita turhakkeita.
- Anonyymi
Puu tyrkyttää joka paikkaan itsensä?
Sotkee muiden osaavien laulajien mestat ,miksi ottavat mukaan?
Tietysti puu joutuu maksamaan, että pääsee.
Melkoinen vaaleanpunainen norsu!
Pussikalja tekee tehtävänsä!
Ei jatkoon!
- Anonyymi
varmaan maksaneet että pääsevät taas mukaan jotta saisivat uralleen taas vähän nostetta...robinkin floppas ulkomailla ja kohta varmaan alkaa joku suomen kiertue
- Anonyymi
Tuo sarja olisi pitänyt lopettaa jo vuosia sitten!!
Sitä ei halua katsoa eikä siitä ole kuin haittaa. Nyt kun kaikki keskinkertaisetkin artistit pääsevät sen ohjelman avulla esiin, niin ei viitsitä eää tehdä kunnon biisejä! Kaiken maailman roskaa kehtaavat käsistään päästää ilmoille!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos nainen harrastaa seksiä
Useiden kanssa, miten se eroaa miesten mielestä siitä, jos miehellä on ollut useita s kumppaneita? Oletan että kaikki mi3233365Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun192278Pihlaja-puulle
Illat on mulle pahimpia. En tiiä miks se olis vaan parasta yöstä toiseen nukkua sun kanssa ja herätä sun kasvoihin. Jos151880Päivieni piristys, missä olet?
Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei141605Kova karman laki
Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko4171522Kysymys Kuhmolaisille
Hei. Olen 32 vuotias nainen ja muutin Kuhmoon noin 12 vuotta sitten. Mutta nyt täytyy ihmetellä ihan ääneen että onhan t361404Savimajasta lääketieteen tohtoriksi - ja ei tikkua ristiin
”Jos ihminen muuttaa savimajasta tänne kerrostaloon länsimaisen elintason piiriin ilman että tarvitsee panna tikkua rist2441332- 171264
Olen valtavan ihastunut
Yritin sen sinulle viime viikolla kertoa, mutta liikaa muuttujia ja isoja tunteita, niin en kyllä ollut kovin selkeä.631076Ensi viikolla tulen takaisin
Ja käyn varmaan siellä monta kertaa. Monta mahdollisuutta nähdä jos olet siellä päin201010