Marinin kannattaja baarissa?

Taisi olla Marinin kannattaja näreissään Marinin erosta
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/49642383-7189-474a-be35-8e7c1459fe0f
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Selkeästi riehuva vassari joka on saanut aktiivimalli päätöksen hakea edes jotain työtä...

Äänestä

Baarissa onkin hyvä kannattaa Marinia...

Äänestä
  • Oli kyllä persu joka suuttui mamu tarjoilijalle joka ei enää myynyt känniläiselle !!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Taisi olla Marinin kannattaja näreissään Marinin erosta
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/49642383-7189-474a-be35-8e7c1459fe0f

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu