Puolustusvoimat näyttää osaamistaan...

Kuinka voi olla vuosi toisensa jälkeen "luennoitsijoiden Seinäheijasteet epäselviä, joko liian pieni fontti tai perseellään oleva kohdistus !
Hävetkää !
1134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jaksoin puoli tuntia kuunnella yksitoikkoista luentoa ja katsella myös aliarvoisia kalvosulkeisia.
Hämmästyttävää näillä toimijoilla.... jos ei pelaa ääni, niin kuva prakaa ja kamera heiluu, tai kalvojen laatu ja kohdistus, niin sitten siellä on jotain ylimäärääistä hälyääntä.
Näin on kaikilla "vakavasti otettavilla uutis-ja tiedotuskanavilla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kuinka voi olla vuosi toisensa jälkeen "luennoitsijoiden Seinäheijasteet epäselviä, joko liian pieni fontti tai perseellään oleva kohdistus !
Hävetkää !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu