Mitä eroa on persulla ja paskakasalla?

Aivan oikein! Ei mitään eroa! Persut todellakin ovat paskakasoja!
18149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Onko PS vika, kun kansa oksensi teidät ulos ja yökkäsi päälle?

Äänestä
  • Persunatsit haluu Suomesta persuputinilandin diktatuuri valtion !!

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Persunatsit haluu Suomesta persuputinilandin diktatuuri valtion !!

    Rupata räpättimeesi ! Sitä saitte mitä tilasitte moraalittomat ruikuttajat!

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Persunatsit haluu Suomesta persuputinilandin diktatuuri valtion !!

    Jep.

    Äänestä

Molemmat ovat paskakasoja.

Persut vain haisee vähän enemmän!

Äänestä
  • Sinähän yrität nykimällä nytkyttäen saada sanotuksi, jotta ette koskaan enää pääse hallitukseen ja siksi vollotuttaa ja uikututtaa niin että sääliksi käyp. YHYY.

    Äänestä

Kyseisen aloittajan käy kateeksi kun ei ole yhtään mitään kuin tyhjän länkyttäjä.

Äänestä
  • Sosialismin paskaset tuulet pieri Sanna pikkuperästään

    Äänestä

Ootte te aloittajan rotuiset pahempia paskakasoja kuin kuvitella voi !
PS ihmiset on paljon fiksumpia, kuin teikäläiset ikinä.
PS puolueen ei tarvinnut edes sanoa mitään vaaleissa , kun punaviher hiipparevohka sai keppikyytiä. Eihän moista oo ennen nähty.

Äänestä

Kiitos nauruista.

Äänestä

kovin rumasti sanottu paskakasoja kohtaan...

Äänestä

Olisiko erona se, että paskakasa muistuttaa mamuttajaa mutta persu ei.

Äänestä

Paskakasa harkitsee oikeustoimia...

Äänestä

Punavihreiltä pääsee väkisin ulos, mitä löpöttimestä roikkuu. Aika pahan näköistä, kun kukaan ei oo sanonu niille, että risiiniöljy auttaa heidän kaikkiin vaivoihinsa juuri ennen pridemarssejaan .

Äänestä

Riittäisikö aloittajalle 10 miljoonaa muslimia valtaamaan tämän maan vai pitäisikö pian pyrkiä jopa sataan miljoonaan ? Millainen ihannevaltio siitä tulisi?

VASTAA!

Äänestä
  • En ole aloittaja, mutta vastaan että vihervasemmistolainsten paratiisi. Kaikin puolin ihana maa. 🤭

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    En ole aloittaja, mutta vastaan että vihervasemmistolainsten paratiisi. Kaikin puolin ihana maa. 🤭

    Samaan aikaan muslimivaltion kanssa tästä tulisi homojen keskuspaikka maailmassa, jota ne muslimit vainoaisivat ilman että kukaan pitäisi sitä pahana. 😊
    Muslimit nimittäin saavat tehdä mitä vain, mutta suomalaiset eivät!

    Äänestä

Persulla on yksi ääni. Paskakasa käy lannoitteeksi.
Persukin kyllä lannoittaa tas kun menee mölisemään pellolle.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Aivan oikein! Ei mitään eroa! Persut todellakin ovat paskakasoja!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu