HBO tekee sarjan Marinin hallituksesta

1072
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Sarjan nimeksi sopisi P*lluhallitus tai 5 v*ttua.

Äänestä
  • Jos Purrasta tehtäisiin tv-sarja sen nimeksi tulisi Kuutiopää

    Äänestä

  • Perussuomalaisen älyn ylivoimaa siinä taas.

    Äänestä

" Viiden vitun hallitus " Jösse- hengessä ......

Äänestä
  • Älä viitsi persuilla.

    Äänestä

Sairasta

Äänestä

Näyttää olevan tarpeen kun on herättänyt tälläkin palstalla kiinnostusta jo ainakin viiden avauksen voimin.

Äänestä

Toivottavasti dokumentti kertoo myös naishallituksen alkoholinkäytöstä. Melkoisia summia mennyt ryypiskelytilaisuuksiin. Ja kansa maksaa! Marin ja Anderson on kärjessä!

Äänestä

Kummeli on jo tehnyt sketsejä kassan hallituksesta...

Äänestä

Kulttiprinsessasta äkkiä nopeasti kyhätty lehva, kun ei enää jatka hallituksessa.🤣 Totuuttahan tuossakin taas kierrellään ja kaikki on oikeiston syytä ja kritiikki on "naisvihaa"🤣

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onkohan se nyt enää tarpeen?

https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/e069a06d-13cd-44d4-9d60-9a9b156dd97c

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu