Rinteen Anti vappusatanen kohdistuukin itseensä

Anonyymi-ap

Haki ja sai usemmankin satasen 30 x 100 € kuukaudessa. Saa 65 vuotiaaksi asti 3 tonnia kuussa ylimääräistä eduskuunnalta. Passaa siinä Pride marseilla kulkea. Demarit muutenkin sukupolisesti kummajaisia.

9

89

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Rinne on sentään hakenut ainakin kahta uutta työpaikkaa !! Lesta huijari Sipilä ei ole !!

      • Anonyymi

        Rinne haki Kotkaan ravattisonniksi.


      • Anonyymi

        Ei varmaan tarvitse ,eikä tarvitse kyllä sopeutumis rahaakaan. Eläisi oppiensa mukaisesti. Leikkasi työttömyysturvaa ja viimesijaista toimeentuloa ,suuomatta sitä muille . Härski tyyppi ja tuollaiset röyhkimykset on saatava pois johtavista asemista Suomessa, loppuu kansan kustannuksella röystäily ja kyykyttäminen. Ei mitään sopeuttamistukia tuollaisille.


      • Anonyymi

        🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

        ❤️ ­­N­­­y­­­m­­f­­­o­m­a­a­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17842804s

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞


    • Anonyymi

      Mites persutrolli tää paskanheitto liittyy Suomen Keskustaan

      • Kepulaiset olivat asiasta päättämässä?


      • Anonyymi

        Paskanheitto on kepulainen perinnelaji ja kuuluu aina asiaan kepulien ollessa kyseessä.Kaikki paska liittyy erikoisesti keskustaan, heitetty paska erityisesti. Paskanheittohan on aito maalaisliittolainen / keskustalainen perinnelaji, etenkin maatiaisilla jyväjemmareilla!

        Paskanheittoa harrastettiin erikoisesti Vappuna, jolloin talvella pelloille ajetut sontaläjät olivat yleensä paljastuneet lumen alta ja sulaneet pälvien keskelle.


    • Anonyymi

      Hyvin on ajanut omaa asisiaasa...muttei työväen Demarit vei eläkeindeksin ja sitten lupas vappusatanen ..missä lupauxet... vain oma lompakko tärkeintä..

    • Anonyymi

      Antti hakee töitä.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      381
      5450
    2. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      15
      1452
    3. Onko kaivatullasi ruuvit löysällä

      eli himmeä pääkoppa? 🪚
      Ikävä
      106
      951
    4. Miltä se tuntui

      Miltä se tuntui, kun ymmärsit minun ikävöineen sinua?
      Ikävä
      78
      841
    5. Minkä biisin omisit sun kaivatulle?

      Pieni perustelu olisi kiva. ❤️
      Ikävä
      50
      822
    6. Onko kaivattusi

      seksuaalisesti vetovoimaisin ihminen jonka olet ikinä tavannut?
      Ikävä
      41
      813
    7. Haikeaa miten kaikki meni

      Ei ole rohkeutta enää nähdä. Koska pelkään, että haavat aukeaa. Ikävä on silti, vaikka en vastannut...tiedät mihin.
      Ikävä
      56
      807
    8. Asentajako putosi radiomastosta

      https://www.is.fi/tampereen-seutu/art-2000011707236.html Ihminen on kuollut pudottuaan radiomastosta Tampereen Teiskoss
      Tampere
      43
      799
    9. Ne viimeiset kerrat

      Kun katsoit minua niin lämpimästi. En unohda sitä ❤️
      Ikävä
      56
      794
    10. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      39
      779
    Aihe