Nyt on Putinilla oikeasti hätä!

Ukrainan presidentti vierailee vapaassa maailmassa. Putte istuu punkkerissa ja miettii propagandaa.
3172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kevät koittaa putinille.
Alkaa olla samoissa miettiessä kuin Aatu 1945. Syanidikapseli taskussa.

Äänestä
  • Samoissa mietteissä on. Paljonko Suomi maksaa taas, koska ainahan se maksaa kun pyytää. Ukrainakaan ei muuta osaa, kuin pyytää, ja suloinen Suomi tarjoaa ja niiaa. Ja sitten ne tyhmät suomalaiset ruikuttaa ja itkee köyhyyttään ja leipäjonojaan! Hohoijaa!

    Äänestä

Ja kaiken lisäksi tulee itsemurhadroneja niskaan. Kremlin katolla räjähtäneet kaksi dronea taisivat olla omien kansalaisten viesti Putinille. Sen verran amatöörimäiseltä näytti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ukrainan presidentti vierailee vapaassa maailmassa. Putte istuu punkkerissa ja miettii propagandaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu