Kannattaako ostaa 1989 vm. Rimor saippuakotelo.
Sisällä nenään tuntuu vähän outo haku. En osaa oikein kuvailla millainen haju. Jos löytäisi otsonaattoria ja tuulettais. Mittarissa. 145 000km.
Myyjä väittää että km lukema oikea.
Rimor tarjolla
11
459
Vastaukset
- Anonyymi
Tottakai kannattaa ostaa. Jos se on pelkkä saippuakotelo niin mitä välität kilometreistä, vaihda nestesaippuaan. Aina kannattaa ostaa saippuakotelo. Vuosimalli on ainakin paras mitä noita on tehty.
- Anonyymi
Moottori on sellainen öljyinen möykky. Ehkä öljyä enemmän ulkopuolella kuin sisäpuolella. Liekö normaalia
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Moottori on sellainen öljyinen möykky. Ehkä öljyä enemmän ulkopuolella kuin sisäpuolella. Liekö normaalia
Myyjä sanoo ettei moottorille ole tarvinnut koskaan tehdä mitään.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Myyjä sanoo ettei moottorille ole tarvinnut koskaan tehdä mitään.
...kun mainitsin moottorin öljyisyydestä niin myyjä sanoi että "se on positiivinen seikka, ei ruostu pultit ja mutterit kiinni".
- Anonyymi
34 v vanha. Miksei kannattaisi, jos museovehkeistä tykkää.
- Anonyymi
Ei oo oiikennekäytlssä. Vettä vuotanut katto , ihan ruskea. 7000e hinta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei oo oiikennekäytlssä. Vettä vuotanut katto , ihan ruskea. 7000e hinta.
Ei haittaa, pikku homma. Ostamaan vaan , kannattaa tuohon hintaan.
- Anonyymi
On se vuosisadan parasjuttu PalstavahtiJoksulta Fiatin vikalista.
- Anonyymi
Rimorin kylkeen lähelle katonrajaan joskus tykännyt joku oksa tms terävä, tullut peukalo kokoinen repeämä, korjattu sikaflexillä. Tuostakohan on vettä valunut sisään ja lisäksi TV antennin juuressa ihan selvästi vedelle menoreitti sisälle.
Koeajettavana muutaman päivän. Loiva ylämäki niin kolmosella saa jurnuttaa ylös ja vauhti hiipuu, ratti ja vaihdekeppi tärisee rajusti. Polkimissakin tuntuu tärinä. Mustaa savua lykkää kuin höyryveturi.
Onkohan tuo 7000e liikaa?- Anonyymi
Nonnii nyt sitten katkesi laturin hihna!
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli
Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei1956798- 1591996
- 1131658
- 511370
Suureksi onneksesi on myönnettävä
Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️551208Möykkähulluus vaati kuolonuhrin
Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢481074Älä mies pidä mua pettäjänä
En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu991035Reeniähororeeniä
Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?6957Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.
Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan251934- 41899