Miksi aito sp maksattaa 2euroa kun muilla pankeilla 1 euro tilinhoito?Muutenkin popilta ei tuu niitä 10 euron maksumuistutuksia joka lähtöhön. Eikä varsinkaan kun maksettu maksu , niin aito vielä senkin jälkeen pukkaa tulohon niitä maksumuistutuksia. Aika pskan maku tuloo suuhun.
Siksi oonkin aatellu maksaa pois lainan ja vaihtaa poppihi. Oon jo kyselly kuink se vaihto
Poppankki on paras pankki tilinhoitomaksu 1 euro, Aito 2 euroa
Anonyymi-ap
4
565
Vastaukset
- Anonyymi
Joo o saman olen myöskin tullut huomaamaan. Ottaa päähän nuo heidän maksumuistutukset, ovat aika nopeita niitä lähetteleen. Niistä kertyy työttömälle iso menoerä.
- Anonyymi
Hmmmm...miksei makseta ajallaan? Turhaa odottaa maksullista maksumuistutusta
- Anonyymi
Ai onko se PoP se pankki missä oma työntekijä kavalsi pualmiljoonaa?
Pysyn Aito spssä!!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1006544
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t313910törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/303335Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3821794- 331418
- 271350
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi471073Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11986Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11920- 42889