Uusinta uutta oleva Ylen ohjelma on nyt kaikkien huulilla. Ovatko aina ajan hermolla elävät ateistit katsoneet tuota ohjelmaa?
Minä en ole ja haluaisin tietää, mitä siinä tapahtuu.
Ovatko ateistit katsoneet Pillupäiväkirjoja?
18
339
Vastaukset
- Anonyymi
Ei kukaan voi olla katsomatta pillua. Etenkin uskovaiset reagoivat heti, jos jossain hiukan vilahtaakin pillu. Uskovaiset ovat kovasti pillun perään. Se näkyy myös heidän perheittensä lapsimäärissä.
Nyt olet kyllä ihan hakoteillä. Uskovaiset älähtävät aina kun näkevät pyllyreiän ja kuvittelevat Jahven kanssa, että mitä sinne voi työntää.
- Anonyymi
Holy_Roller kirjoitti:
Nyt olet kyllä ihan hakoteillä. Uskovaiset älähtävät aina kun näkevät pyllyreiän ja kuvittelevat Jahven kanssa, että mitä sinne voi työntää.
Hei Pyhä_Kiereskelijä, nyt kiirehdit aika pahasti!
Innokkaimmat pornoa katsovat löytyvät nimenomaan uskisten joukosta!
Kyllä ne ihan oikeasti tietävät mitä sinne sun tänne voi työntää;-D
Eivätkä 'sydämissään' tosiaankaan älähdä, vaan pikemmin ähkäisevät... - Anonyymi
🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒
🍒 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17847809U
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Minä olen ateisti enkä ole koskaan kuullutkaan tuollaisesta ohjelmasta.
Mikä juttu tämä on olevinaan? Vaikka tuolla tuskin on mitään merkitystä ateismin kannalta muutenkaan.- Anonyymi
Avaaja lisää: en tiedä enkä koskaan oikolue mitä tai minne kirjoitan.
Uskovaisena en elä ajassa tai hermoilla, Raamattu tekee elämäni puolestsani
- Anonyymi
En minä niitä päiväkirjoja katsele...
- Anonyymi
Yöks
Minkälaiset kundit sellaisia panee?- Anonyymi
En pane pahakseni
- Anonyymi
Siis pikku tissit.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Siis pikku tissit.
Ovat ihanat. Unelmoin, että Kiira Korpi raiskaisi minut.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ovat ihanat. Unelmoin, että Kiira Korpi raiskaisi minut.
Kääpiö kokoisiakin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kääpiö kokoisiakin.
Yksi pallo ja loput rimpuloita.
- Anonyymi
Katso Yle Areenassa:
https://areena.yle.fi/1-4673580
Täältä- Anonyymi
Tämähän on vanha sarja. Ei uusinta uutta kuten avaaja väittää.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tämähän on vanha sarja. Ei uusinta uutta kuten avaaja väittää.
Hallitusneuvotteluissa kuitenkin edelleen ajankohtainen. Oikeistokonservatiivit ovat vaatineet, että Pillupäiväkirjojen takia Ylen rahoitusta pitäisi leikata. Sellainen perinteinen wanhan hywän ajan sukupuolisuhteita harrastava konservatiivi kuin Sebastian Tynkkynen esimerkiksi.
Hyvä tämä on siis ateistienkin tietää, koskapa kerran (oman määritelmänsä mukaan) kristillissosiaaliset pitävät Pillupäiväkirjoja hyvin ajankohtaisena asiana.
- Anonyymi
Yle on propaganda torvi verovaroilla , jos et sitä tiennyt .
MOT ohjelmaa katson- Anonyymi
Persujen kanava???
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa
Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on1189724- 959437
- 217891
Sannan kirja USA:n bestseller!
"Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä337261Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki
Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h1776274Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?
Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist585428Onnettomuus
Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?84798Metsäalan rikolliset
Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.294486En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä
Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛234385- 384333