Hoi hoi tärkeä kysymys

Kellään muulla miehellä Koronan jälkeen kivekset pienentynyt. Nimittäin mulla on ja on näköjään ihan aito oirekkin tokikin harvinainen.
8305
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

tosimiehillä ei oo ollu koronaa

Äänestä

Ei täällä ole tosi miehiä, eunukkeja kyllä piisaa. Terv Minna

Äänestä
  • nyt kyllä valehtelet tai sitten sulla ei oo tietoakaan tosimiehistä..tollasia minnoja menee 13 tusinaan

    Äänestä

Yhdellä tutulla kivekset irtos kokonaan koronan sairastettuaan....kauuuuuuuhee tapaus

Äänestä

Kirjastossa istuu monta tuhkamunaa

Äänestä

Joo, pieneni mullakin. Ei oo enää kun Ikean kassin kokooset.

Äänestä

Mulla pippeli on kylmällä piänee ja taas kesää kohti kasvaa

Äänestä

Samat vitjamunat kun ennenkin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kellään muulla miehellä Koronan jälkeen kivekset pienentynyt. Nimittäin mulla on ja on näköjään ihan aito oirekkin tokikin harvinainen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu