Siellä rikastetaan suomalaista kulttuuria. . . . MOT.
Kansalaiset ! Katsokaa MOT tänään
Anonyymi-ap
15197
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Hehe, persujen vuoden 2015 vieraista 4 kpl päässyt ohjelmaan.
Persut oli ainot puolue koko edukunnassa joka noita ei hallunnut päästä eli nuo 4 on kaikkien muiden sen aikasten eduskuntapuolueiden aikaansaanosta kuten oulun raiskausgaet yms. yms.
Persut oli kantamassa jopa vieraidensa matkatavaroita Torniossa linja-autojen ruumiin.
Palvelusväkeä olivat vierailleen, Hyvä persut, olette loistavia!
Taas valehtelet se oli kokoomuksen petteri orpo tuleva päämisterimme joka määräsi armeijan pojat piccolopojiksi ihme että pesruja syytetään siitä mikä on juurikin kaikkien muiden puolueiden aikaansaanosta ja persut sitä yritti yksin vastustaa.
kansa vaihdetaan..
MOT, siis katujengeistä asiaa. 20.00
Noiden oiketat nimet on unelmajengit niiden puolesta oli aikoinaan unelmamarsseja suomessa jokunen vuosi sitten nyt se unema on sitten totta ja unelmajengit on suomsessa.
"He ovat todellisia moniosaajia.." MOT
RikastumisenKannattajienPuolue pääsee sanelemaan hallituksen ohjelman, katujengit ovat tulevat asuinalueidenne hallitsijat.
Eipä se orpokaan yhtään noita vastusta sen mielestä jo tuloiden epäileminen on rasismia eli kaikki maahan vaan orpo on tuleva päämisterimme.
On rasismia jos ei tykkää katujengeistä. # "Eno"
Yle pitää lopettaa että tuollainen rasistinen propaganda loppuu! Rahat pois ja toimittajat kilometritehtaalle!
Jotkut pelkää rasismisyytöksiä, jos sanoo yhdenkin väärän sanan. Joku pelkää menettävänsä sossun jakamat raha-avustukset, jos niitä pikkuisen leikataan.
Yhtä helvetin pelkoa koko vasemmisto-demari-köyhälistön elämä! Töistä nyt ei kukaan vaivaudu mitään sanomaan! Rahat ja elätettävät, siinä se!
MOT TÄNÄÄN KLO 20:00. moniosaamisen huipennus..
TV1 siis. . . .